اخبار

به مناسبت 25 خرداد روز جهانی اهدای خون:

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با مدیرکل انتقال خون/ رتبه نخست یزدی ها در اهدای خون

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با مدیرکل انتقال خون/ رتبه نخست یزدی ها در اهدای خون
در کشور به ازای هزار نفر 25 نفر خون خود را اهدا می کنند که این آمار در استان 35 نفر در هزار می باشد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: به مناسبت در پیش رو بودن 25 خرداد روز جهانی اهداکنندگان خون، محمدحسین ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با دکتر تقوایی دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این نشست صمیمی دکتر تقوایی مدیرکل انتقال خون استان یزد با اشاره به اینکه مردم فهیم و فرهنگ دوست استان یزد در اهدای خون مشارکت بی نظیری دارند افزود: در کشور به ازای هزار نفر 25 نفر خون خود را اهدا می کنند که این آمار در استان 35 نفر در هزار می باشد.

وی با بیان اینکه مردم نوع دوست استان در تمامی شرایط به یاری این سازمان شتافته اند افزود: در دوران کرونا نه تنها پاسخگوی مراکز درمانی استان بودیم بلکه به استان های دیگر که اعلام نیاز کرده بودند خون و فرآورده های آن ارسال نمودیم.

وی با بیان اینکه مردم شریف استان واقعا در زمینه اهدای خون استثنا و پیشتاز هستند گفت: همکاری خوب مسئولین و کارکنان ادارات در مناسبت های مختلف و اهدای خون خود نیز از دیگر صحنه های قشنگی است که در استان یزد رقم می خورد.

ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این نشست گفت: مردم فهیم و شریف استان با وجود شرایط سخت اقتصادی ومشکلاتی که در سطح جامعه است همیشه در صحنه حضور دارند.

وی ادامه داد: علیرغم اینکه ویروس کووید 19 مشکلاتی به خصوص در مباحث اقتصادی برای مردم به وجود آورده است ولی نتوانسته است کمک و مشارکت های مردم و یاری رساندن به هم نوعان خود را کم رنگ تر نماید ما شاهد  کمک های مؤمنانه مردم شریف استان در ماه مبارک رمضان بودیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با تشکر از عملکرد خوب سازمان انتقال خون استان گفت: مدیریت خوب و تلاش همکاران این سازمان باعث جلب اعتماد مردم استان شده و این خود نیز عامل موفقیت و درخشش این اداره کل در کشور است.

گفتنی است مدیرکل به همراه تنی چند از کارکنان این اداره با حضور در سازمان انتقال خون استان، خون خود را اهدا نمودند.


انتقال خون
انتقال خون
انتقال خون

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید