اخبار

حیدری مدیر روابط کار تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:

راه اندازی سامانه ثبت بازنشستگی پیش از موعد از اول تیرماه در استان

راه اندازی سامانه مشاغل سخت و زیان آور
از اول تیر ماه ثبت مشخصات متقاضیان بازنشستگی پیش از موعد در مشاغل سخت و زیان آور در سامانه اینترنتی مشاغل سخت و زیان آور به نشانی https://sakht.mcls.gov.ir اجباری می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: نشست مدیر روابط کار و کارشناسان تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با رئیس انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت برگزار شد.

محمدجواد حیدری مدیر روابط کار تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در این رابطه گفت: از اول تیر ماه ثبت مشخصات متقاضیان بازنشستگی پیش از موعد در  مشاغل سخت و زیان آور در سامانه اینترنتی مشاغل سخت و زیان آور به نشانی https://sakht.mcls.gov.ir اجباری می شود.

وی اضافه نمود: متقاضیانی که در مشاغل سخت و زیان آور مشغول به کار بوده و درخواست بازنشستگی پیش از موعد را دارند با مراجعه به دفاتر پیشخوان منتخب این اداره کل، اطلاعات فردی خود در این سامانه ثبت نمایند.

وی گفت: پس از تکمیل همه فیلد های ثبت نام توسط سامانه به متقاضی کدرهگیری داده می شود.

حیدری در پاسخ به این سوال که در صورت بروز مشکل در تکمیل فرم ثبت نام و لزوم ویرایش سامانه، مراحل کار چگونه است خاطر نشان کرد: متقاضیان باید به دفاتر پیشخوانی که در آنجا ثبت نام نموده اند مراجعه نمایند.

حیدری همچنین تاکید کرد: متقاضیان می توانند از این پس با کدرهگیری وارد سامانه شده و در قسمت اعلام نتیجه رای کمیته بدوی و یا مرحله ای که در خواست وی در حال بررسی می باشد را ملاحظه نماید.

مدیر روابط کار تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تصریح کرد: متقاضیانی که نسبت به رای بدوی اعتراض دارند، در مهلت 15 روزه اداری پس از ابلاغ رأی کمیته، با مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان جهت ثبت اعتراض و تکمیل فرم شماره 4 اقدام نماید .


حیدری
حیدری
حیدری

۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید