اخبار

نشست مدیرکل و مدیران ستادی با بازرسان تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان+ گزارش تصویری

بازرسان کار
صبح امروز ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به همراه مدیران ستادی این اداره نشستی 4 ساعته با بازرسان تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: صبح امروز ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به همراه مدیران ستادی این اداره نشستی 4 ساعته با بازرسان تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار کردند.

ریاحی با بیان اینکه حوزه بازرسی کار نیازمند برنامه ریزی در زمینه نرم افزاری است گفت: استان یزد بیش از 90 هزار واحد صنعتی، معدنی، صنفی و کشاورزی دارد و بازرسین کار حوزه کاری بسیار گسترده ای دارند.

وی افزود: بانک اطلاعاتی حوزه بازرسی نیازمند آن است که مدام بروزرسانی شود تا با اطلاعات جامع و دقیقی که از تجزیه وتحلیل اطلاعات به دست می آید بتوانیم برنامه ریزی های منسجم تری انجام دهیم.

ریاحی از بازرسان خواست مسائل، مشکلات و پرونده های مهم در حوزه های مختلف که همکاران بازرس آنها را بررسی می کنند را به ستاد انعکاس دهند تا با همفکری و همچنین استفاده از ظرفیت دیگر سازمان ها مربوطه در راستای کاهش مشکلات آن حوزه اقدام گردد.

در این جلسه هرکدام از بازرسین کار، دیدگاه، نقطه نظرات، پیشنهادات و مشکلات این حوزه را با مدیرکل مطرح کردند.

از جمله مشکلات مطرح شده در این نشست، ضعف های نرم افزار بازرسی کار، وسیله نقلیه نامناسب جهت بازرسی از معادن و  مکان های صعب العبور، کمبود نیروی انسانی در برخی از شهرستان های استان و ... عنوان شد.

بازرسان 26
بازرسان 25
بازرسان 24
بازرسان 23
بازرسان 22
بازرسان 21
بازرسان 20
بازرسان 19
بازرسان 18
بازرسان 17
بازرسان 16
بازرسان 15

بازرسان 14
بازرسان 13
بازرسان 12
بازرسان 11
بازرسان 10
بازرسان 9
بازرسان 8
بازرسان 7
بازرسان 6
بازرسان 5
بازرسان 4
بازرسان 3


بازرسان 2
بازرسان 1

۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید