اخبار

پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت عید سعید فطر

پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت عید سعید فطر
اینجانب به نوبه خود با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ و سعید فطر به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، همکاران، کارگران، تعاونگران و جامعه کار وتلاش استان از خداوند متعال رستگاری، عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.»

محمدحسین ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به مناسبت فرا رسیدن عیدسعید فطر پیامی بدین شرح صادر کرد:

«رمضان رفت ولی کاش صفایش نرود

سحر و جوشن و قرآن و دعایش نرود

کاشکی پر شده باشد دلم از نور سحر

همره روزه و افطار، ثوابش نرود

با سلام

آخرین روز از ماه مبارک رمضان سال جاری یادآور یکی از خاطره انگیزترین روزهای کتاب قطر انقلاب اسلامی ایران است. در ابتدا سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک و تهنیت عرض می کنم.

ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن و ماه ذکرخدا به پایان رسید. خوشا بر آنان‌که در این ماه مبارک، توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه‌ی آخرت خویش را آباد کردند؛ همان بندگان مؤمنی که با روزه‌داری، تلاوت قرآن و اقامه‌ی نماز همراه و هم‌نفس‌شان در این ایام مبارک بود.

این روز پایان یک ماه و آغاز یک راه است. پایان ماه اشک ها، لبخندها، رحمت ها، انتظارها، عفوها و استغفارها، پایان هنگامه های افطار، لحظه های مناجات با خدا و آغاز راهی برای بازگشت. فصلی برای شکفتن و ترنمی برای بازیافتن خود گمگشته انسان.

عید فطر، عید فطرت است. روزی است که انسان به فطرت پاک خود باز می گردد و به شکرانه این بازگشت، به ستایش باری تعالی به جشن و سرور می پردازد.

امیدوارم در این عید رحمت و مغفرت با تمسک، همبستگی و وحدت همچون گذشته دوشادوش یکدیگر برای اعتلای جایگاه جامعه کار و تلاش استان تلاش کنیم و نظاره گر پیشبرد اهداف بلند آن باشیم.

اینجانب به نوبه خود با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ و سعید فطر به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، همکاران، کارگران، تعاونگران و جامعه کار وتلاش استان از خداوند متعال رستگاری، عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.

محمدحسین ریاحی»

رسانه جدید

۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید