اخبار

دهقانی زاده رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز خبر داد:

بازرسی مکرر از واحدهای تولیدی در آستانه آغاز به کارشان صورت می گیرد

بازرسی مکرر از واحدهای تولیدی در آستانه آغاز به کارشان صورت می گیرد
بازرسان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه کارشناسان بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان به طور مکرر از واحدهای تولیدی بازرسی کرده و بر این امر نظارت ویژه خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز: نشست مشترک مدیران واحدهای صنعتی، مدیران دستگاه‌های اجرائی شهرستان مهریز با حضور فرماندار این شهرستان درخصوص رعایت موازین بهداشتی در آستانه  راه اندازی خطوط تولید برگزار شد.

این جلسه به دعوت اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان و با حضور روسای شبکه بهداشت و درمان، تامین اجتماعی و صنعت معدن تجارت در فرمانداری شهرستان مهریز تشکیل گردید.

دهقانی زاده رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهریز در این نشست ضمن آرزوی صحت و سلامتی برای جامعه کار و تلاش، بر رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید نمود و اظهار داشت: مسئولین ایمنی و کارشناسان بهداشت حرفه ای شرکتها گزارشات و اقدامات روزانه انجام شده در رابطه با مسائل مربوط به پیشگیری از ویروس کرونا همچون ضد عفونی کردن محیط، اطلاع رسانی با شیوه مختلف، ملزم کردن کارگران برای رعایت نکات بهداشتی و ... را به این اداره ارسال نمایند.

وی ادامه داد: بازرسان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه کارشناسان بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان به طور مکرر از واحدهای تولیدی بازرسی کرده و بر این امر نظارت ویژه خواهند داشت.

وی از متقاضیان بیمه بیکاری خواست تا با ورود به سامانه بیمه بیکاری اقدام به ثبت نام نمایند.

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه زارع زاده فرماندار مهریز ضمن تبریک سال جهش اقتصادی و اعیاد شعبانیه بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی هنگام آغاز بکار واحدهای تولیدی در سال جدید تاکید کرد.

وی همچنین از مدیران واحدهای تولیدی خواست وسایل و ملزومات بهداشتی را به وفور در اختیارکارگران خود قرار داده و بر سرویس های ایاب و ذهاب، کارگران غیر بومی و رعایت حداقلی بکار گیری نیرو نظارت نمایند.

۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید