اخبار

بازدید از محیط های کارگری ابرکوه، با هدف پایش ِمیزان رعایت اصول بهداشتی و مقابله با شیوع کرونا

بازدید از محیط های کارگری ابرکوه، با هدف پایش ِمیزان رعایت اصول بهداشتی و مقابله با شیوع کرونا
به منظور حفظ سلامت جامعه کار و تولید شهرستان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، دستورالعمل و توصیه های بهداشتی در این زمینه به تمامی بنگاههای تولیدی و محیط های کارگری ابلاغ شده است.

با توجه به شیوع ویروس کرونا (COVID 19) در کشور و لزوم توجه جدی و بکارگیری اصول بهداشتی متناسب با محیط‌های کاری ، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه به همراه بازرس کار ضمن بازدید از واحدهای تولیدی با هدف پایش میزان رعایت اصول بهداشتی و مقابله با شیوع کرونا بر اجرای صحیح دستورالعمل و تأمین بهداشت فضای کاری واحدهای تولیدی به لحاظ رعایت اصول بهداشتی مقابله با ویروس کرونا نظارت و تاکید کردند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه گفت: به منظور حفظ سلامت جامعه کار و تولید شهرستان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، دستورالعمل و توصیه های بهداشتی در این زمینه به تمامی بنگاههای تولیدی و محیط های کارگری ابلاغ شده است.

ناصر زارع افزود: در این راستا به کارفرمایان توصیه شده با اقدامات پیشگیرانه و نکات بهداشتی، از شیوع این ویروس در محیطهای کارگری جلوگیری کنند.

وی ادامه داد: همزمان با حفظ چرخه تولید در واحدهای تولیدی، تامین امنیت بهداشتی و ایمن سازی فضای کاری کارگران الزامی و ضدعفونی محیط و رعایت سایر موارد بهداشتی در این محیط ها ضروری است.

۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۴:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید