اخبار

در یک حرکت جهادی صورت گرفت:

بازرسی از 386 واحد صنعتی استان توسط بازرسین تعاون، کار و رفاه اجتماعی

بازرسی از 386 واحد صنعتی استان توسط بازرسین تعاون، کار و رفاه اجتماعی
بازرسان این اداره در یک حرکت جهادی از 386 واحد کارگاهی و تولیدی در سطح استان بازرسی به عمل آورند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: صبح امروز محمدحسین ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت فولاد آلیاژی ایران بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرای پروتکل های بهداشتی ابلاغی در محیط کار و تولید این واحد بزرگ صنعتی قرار گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در حاشیه این دیدار گفت: طی جلسه ای که در هشتم فروردین ماه سال جاری به صورت حضوری و ویدیو کنفرانسی بین مدیران و کارشناسان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی، همکاران بنده در این اداره کل و بازرسان کار سراسر استان برگزار شد مقرر گردید بازرسان این اداره از واحدهای تولیدی بازدید کرده و با دقت بر نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی ابلاغی نظارت و در صورت وجود نقص سریعا موارد را گزارش نمایند.

وی با تاکید بر اینکه همکاران بنده روز گذشته در یک حرکت جهادی از 386 واحد کارگاهی و تولیدی در سطح استان بازرسی به عمل آورند خاطر نشان ساخت: صیانت از نیروی کار و همچنین حفظ تولید استان از سیاست ها و برنامه های این اداره می باشد.

ریاحی بیان کرد: از همان روزهای آغازین شروع ویروس کرونا این اداره با برگزاری جلسات متعدد درون و برون سازمانی، در راستای حفظ و صیانت از جامعه کار و تولید استان، سیاست ها و تدابیر خاصی را در نظر گرفته است.

وی گفت: بسته های آموزشی در قالب پوستر، بروشور، بنر، کلیپ و ابلاغ پروتکل های بهداشتی مبارزه با ویروس کرونا بر روی سایت این اداره بارگذاری و همچنین تمامی آنها در اختیار واحدهای تولیدی قرار داده شده که این روند همچنان بی وقفه ادامه دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه کارافرینان وصاحبان صنایع با نظارت وهمراهی دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل صنعت، معدن و تجارت تلاش دارند مواد ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش در اختیار کارگران و کارکنان واحدهای تولیدی و صنعتی استان قرار دهند تصریح کرد: با هماهنگی دستگاه های ذی ربط واحدهای تولید مواد ضدعفونی کننده، ماسک و مواد بهداشتی با تمام ظرفیت در استان بی وقفه تلاش می کنند تا کمبودی در استان احساس نشود.

وی اضافه نمود: در این مدت سعی شد واحدهای تولیدی که امکان تعطیلی برایشان میسر بود با جابه جایی تعطیلات و بازه زمانی تعمیراتشان جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا متوقف گردند.

لازم به ذکر است در این بازدید سرزده محمدرضا حدادزاده دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، سیدمسعود  عظیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد و سیدمحمد مروستی زاده رئیس اداره بازرسی این اداره کل، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان حضور داشتند.

 

بازرسان
 
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۲۱:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید