اخبار

مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تفت برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تفت برگزار شد
تشکیل تعاونی توسعه عمران شهرستان و تعیین تکلیف تعاونی های راکد از اولیت های رئیس جدید است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تفت با حضور امیر یوسفی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

در این نشست یوسفی از خدمات و زحمات چندین ساله مطهری در سمت ریاست اداره شهرستان تفت تقدیر و تشکر کرد.

وی با بیان اینکه آقایی، رئیس جدید این اداره نیز سابقه ریاست اداره تعاون ابرکوه و همچنین شهرستان تفت را در کارنامه کاری 20 سال خود دارد برای وی آرزوی موفقیت کرد.

یوسفی افزود: در حوزه های مختلفی چون روابط کار، صیانت از نیروی کار، تشکل های کارگری و بیمه بیکاری باید نگاه ویژه ای داشته باشیم.

وی همچنین پرداختن به مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه کار و تلاش شهرستان را از دیگر وظایف این اداره برشمرد و افزود: در زمینه های رفاه اجتماعی و بهره مندی افراد آسیب پذیر از سبد معیشتی مردم انتظارات بجایی دارند که باید در این زمینه نهایت تکریم ارباب رجوع صورت گیرد.

مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی خاطر نشان ساخت: نرخ بیکاری استان جالب و درخور شان مردم نیست.

وی ادامه داد: شهرستان تفت دارای پتانسیل زیادی در حوزه گردشگری، دامداری و کشاورزی است که می تواند اشتغال مناسبی نیز در این حوزه ها شکل بگیرد که نیاز به برنامه ریزی و سیاست گذاری دارد.

گفتنی است در ادامه آقایی رئیس جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تفت اولین گام خود را تشکیل تعاونی توسعه عمران شهرستان و تعیین تکلیف تعاونی های راکد عنوان کرد و افزود: با همکاری و تعامل با دیگر دستگاه های اجرایی شهرستان بتوانیم در حوزه های مختلف ورود قدرتمندی داشته باشیم.


رسانه جدید
تفت
تفت
تفت
تفت
تفت


تفت

 

۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید