اخبار

توسط فرماندار میبد روی داد:

تقدیر از واحدهای تولیدی پیشتاز در مقابله با بیماری کرونا در میبد

تقدیر از واحدهای تولیدی پیشتاز در مقابله با بیماری کرونا در میبد
با حضور فرماندار میبد، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسوولین شهرستان از کارگران و کارفرمایان پیشتاز در مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد: حسین فلاح فرماندار میبد با حضور در واحدهای تولیدی میبد با اهداء شاخه گل از کارگران و کارفرمایان پیشتاز در مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا تقدیر کرد.

در این بازدید که از شرکت های کاشی ارچین، مهساسرام، نارین و نازسرام صورت گرفت، بازدید کنندگان ضمن تقدیر از کارفرمایان میبد که علی رغم شرایط شیوع بیماری کرونا در کشور، همچنان با همت و تلاش مضاعف چرخ های تولید و صنعت کشور را به حرکت در می آورند تقدیر کردند.

لازم به ذکر است: واحدهای تولیدی میبد از زمان شیوع بیماری کرونا، با محوریت مسوول خانه بهداشت کارگری اقدام به اجرای برنامه های پیشگیرانه نظیر گندزدایی و ضدعفونی کردن مداوم سرویس های ایاب و ذهاب کارگران، توزیع گسترده ماسک و دستکش مخصوص، جمع آوری وسایل مورد استفاده مشترک در واحدهای اداری شامل قندان و تلفن مشترک و تخصیص لوازم اداری به هر فرد، استفاده از ظروف یکبار مصرف در غذاخوری و آبخوری، نصب بنر و پیام های هشدار دهنده مقابله با بیماری کرونا، تبدیل دستگاه ورود و خروج پرسنل به تصویر خوان، اعطای مرخصی تشویقی به کارگران آسیب پذیر و در معرض خطر، برگزاری کارگاه آموزشی ویژه کارگران و نیروهای خدماتی جهت مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا نموده است.

لازم به ذکر است در این بازدید رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل شهرک صنعتی جهان آباد، رئیس اداره صمت، کارشناس صنایع فرمانداری و جمعی از مسوولین میبد فرماندار را همراهی کردند.


میبد
میبد
میبد
میبد
میبد

۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید