اخبار

ریاحی در جلسه معارفه سرپرست جدید مدیریت اجتماعی:

شور و نشاط باید در جامعه کار و تولید استان نهادینه شود

شور و نشاط باید در جامعه کار و تولید استان نهادینه شود
شور و نشاط در محیط کار، باعث می شود فرد تلاشگر با امید و رقابت هرچه بیشتر بر سرکار حاضر شود و به افزایش و کیفیت تولید توجه کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: جلسه معارفه سرپرست جدید «مدیریت اجتماعی» این اداره کل برگزار شد.

در این جلسه محمدحسین ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان اینکه حوزه مدیریت اجتماعی یکی از حوزه های مهم مجموعه وزارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی است گفت: این واحد با دو معاونت فرهنگی و اجتماعی در وزارت خانه در ارتباط است و بحث رفاه اجتماعی و اجتماعی در استان ها برعهده مدیریت امور اجتماعی است.

وی عنوان نمود: مهم ترین اهداف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توجه به رسالت جسم و روان جامعه هدف است.

ریاحی ادامه داد: برنامه ریزی برای افزایش توانمندی، رفاه اجتماعی و اهتمام لازم برای کاهش آسیب های اجتماعی در حوزه جامعه کار و تولید همیشه در دستور کار مدیریت اجتماعی این اداره کل می باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به اینکه امیدواریم سرپرست جدید این حوزه در تدوین برنامه های استانی و اجرای آنها نقش مؤثری را ایفا کنند تصریح کرد: واحدهای تولیدی نیازمند توجه و افزایش شور و نشاط در مجموعه هایشان هستند.

وی بیان کرد: شور و نشاط در محیط کار، باعث می شود فرد تلاشگر با امید و رقابت هرچه بیشتر بر سرکار حاضر شود و به افزایش و کیفیت تولید توجه کند.

ریاحی با اشاره به اینکه نشاط را باید در جامعه درونی کنیم خاطرنشان ساخت: نشاط فقط برگزارش جشن نیست؛ با کمترین منابع و حداقل ها می توان رضایت را در محیط کار و تولید به ارمغان آورد.

گفتنی است با حضور مدیرکل و مدیران ستادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مراسم معارفه سرپرست مدیریت اجتماعی این اداره کل برگزار و سید امیر میروکیلی بعنوان سرپرست جدید این مدیریت معرفی شد. همچنین از زحمات چندین ساله عباس امراللهی، مدیریت سابق اجتماعی این اداره کل که به درستی در این پست انجام وظیفه نموده و در راستای تحقق سیاست وزارت تلاش کردند تقدیر و تشکر به عمل آمد.


مدیریت اجتماعی
مدیریت اجتماعی
مدیریت اجتماعی
مدیریت اجتماعی

۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید