اخبار

علائی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد:

علی رغم کمبودها سعی شده با انگیزه به مردم خدمت رسانی نماییم

علی رغم کمبودها سعی شده با انگیزه به مردم خدمت رسانی نماییم
علی رغم کمبودها و مشکلات موجود بویژه مشکلات مالی که گریبانگیر ادارات است، سعی شده همکاران با انگیزه به ارائه خدمت به همشهریان بپردازند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد،‌ در راستای ارزیابی عملکرد حوزه روابط کار، اموراجتماعی، تعاون و اداری میبد و بررسی آمار ثبت شده در سامانه برته و مستندات آن، کارشناسان اداره کل، از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد بازدید و در جلسه ارزیابی عملکرد این شهرستان شرکت کردند.

سید احمد علایی ضمن خوش آمد گویی به تیم ارزیابی عملکرد اداره کل، با اشاره به تعامل خوب کارشناسان این اداره با یکدیگر گفت: علی رغم کمبودها و مشکلات موجود بویژه مشکلات مالی که گریبانگیر ادارات است، سعی شده همکاران با انگیزه به ارائه خدمت به همشهریان بپردازند و برنامه های ابلاغی اداره کل به  طور مطلوب و شایسته محقق گردد که در این خصوص خواستار تشویق همکاران از سوی اداره کل هستیم.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد با اشاره به نقش موثر تیم ارزیابی در شناسایی نقاط ضعف احتمالی در روند اجرای وظایف و مسوولیت های اداره گفت: امیدواریم با راهنمایی هایی که توسط تیم ارزیابی صورت می گیرد علاوه بر رفع نقایص احتمالی، آمادگی لازم برای بازرسی های کشوری از اداره بدست آید.

در ادامه کارشناسان تیم ارزیابی با اشاره به تعامل خوب و سازنده رییس و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد، اجرای برنامه های ابلاغی و عملکرد شهرستان میبد در حوزه های روابط کار، امور اجتماعی، تعاون و امور اداری را مثبت ارزیابی و اظهار امیدواری کردند 100 درصد برنامه های ابلاغی تا پایان سال محقق گردد.

 

۱ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید