اخبار

به منظور توسعه و ترویج فرهنگ تعاون در جامعه انجام شد:

امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی‌مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و حوزه علمیه استان یزد

امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی‌مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و حوزه علمیه استان یزد
در راستای توسعه و ترویج فرهنگ تعاون در میان آحاد جامعه به ویژه روحانیت استان، تفاهم نامه ای در همین خصوص میان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و حوزه علمیه استان یزد به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدحسین ریاحی در این نشست با بیان اینکه اجرایی نمودن گام دوم انقلاب با همت، برنامه ریزی و برگزاری نشست های هم افزایی صورت می گیرد خاطرنشان ساخت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و مشارکت مردم در امور اقتصادی و توسعه بخش تعاون این همکاری صورت می گیرد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه ایجاد و تثبیت اشتغال پایدار از طریق ترویج فرهنگ تعاون، کار و کارآفرینی و ایجاد و توسعه شرکت‌های تعاونی با بهره‌برداری از جایگاه رفیع روحانیت امکان پذیر است افزود: روحانیون به‌عنوان گروه‌ های مؤثر و ذی‌نفوذ و در صدر آن حوزه‌های علمیه در راستای نشر فرهنگ کار گروهی و تعاون در جامعه نقش بسزایی را ایفا می کنند.

وی هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه را استفاده حداکثری از مزیت‌ها و قابلیت‌های بخش تعاون، بهره‌برداری از توانایی‌های بالقوه و بالفعل نهادهای متبوع در جهت ایجاد، تثبیت و توسعه و ترویج فرهنگ تعاون، کار و کارآفرینی برشمرد.

ریاحی از مزیت های این تفاهم نامه را ایجاد زمینه همکاری متقابل در خصوص ارائه مشاوره و ترویج فرهنگ تعاون، کار و کارآفرینی و تشکیل تعاونی و اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در بین جامعه و طلاب و هدایت آن‌ها به سمت فرصت‌ها و ظرفیت‌های شغلی موجود و قابل ایجاد در سطح استان دانست.

گفتنی است در این جلسه محمدحسین ریاحی درباره آینده کار و فرصت های شغلی جدیدی که به وسیله فناوری های نوین در حال ایجاد است مباحثی را مطرح کرد. همچنین حجت‌الاسلام ‌و المسلمین محمد شمس مدیر حوزه‌های علمیه برادران استان نیز از ظرفیت ها و پتانسیل های این مدیریت سخنانی را بیان نمود.

تفاهم نامه 1


تفاهم نامه 3
تفاهم نامه 2
تفاهم نامه 4

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید