اخبار

به مناسبت روز زن روی داد:

بازدید همسران کارگران شرکت فولاد سرمد ابرکوه از محیط کار شوهرانشان

بازدید همسران کارگران شرکت فولاد سرمد ابرکوه از محیط کار شوهرانشان
در این مراسم از خانواده ها به عنوان یکی از مؤثرترین عامل در ارتقای روحیه کارکنان و بهبود کیفیت کار آنها تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه: به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن، شرکت فولاد سرمد برای نخستین بار طی مراسمی متفاوت میزبان جمعی از اعضای خانواده پرسنل خود در این شرکت بود.

در این مراسم از خانواده ها به عنوان یکی از مؤثرترین عامل در ارتقای روحیه کارکنان و بهبود کیفیت کار آنها تقدیر شد.

از برنامه های این مراسم بازدید اعضای خانواده پرسنل در قالب گروه های مختلف از خط تولید کارخانه نورد میلگرد بود که هر یک از خانواده های حاضر ضمن مشاهده خط تولید شرکت برای اولین بار، محل کار همسر خود را در واحدهای مختلف بهره برداری مشاهده نموده و با میزان مسئولیت پذیری و سختی کار فولادمردان بیش از پیش آشنا شدند.

مدیر بهره برداری کارخانه آهن و فولاد سرمد هم در این بازدید با ارائه مطالبی در مورد فرآیند تولید و کارایی میلگرد، نقش کارآفرینی، ایجاد کارخانه های تولیدی و همت بلند کارگران را در رونق اقتصاد و چرخ صنعت کشور برای بازدیدکنندگان تشریح نمود.

گفتنی است در پایان این بازدید کارگران و خانواده آنها در کارگاه آموزشی مهارت های زندگی تحت عنوان روابط سالم زوجین که با هدف سالم سازی محیط خانواده و فنون ارتباط موثر و سالم و با محوریت اصول روابط، تفکر مثبت، احترام متقابل، شناسایی انتظارات، تعریف امنیت زوجین، شناسایی صفات زن و مرد، تربیت فرزندان و مفهوم تفکر برگزار شده بود شرکت نمودندکه مورد استقبال کارکنان و خانواده آنان نیز قرار گرفت .

بصیری مدرس حوزه مهارت های زندگی در این کارگاه آموزشی گفت: در زندگى زناشویى، در عین اینکه اصل بر مودّت و صفا و ایثارگرى است، اما این اصل نباید فراموش شود که میزان خواسته ها و توقّعات و تلاش ها نمى تواند بى حساب و بر اساس سلیقه شخصى باشد.

این کارشناس مشاو خانواده در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: در روابط بین زن و شوهر، به دلیل اشتراک در همه زمینه ها، خواسته ها و نیازهاى متقابلى وجود دارند که بخشى از آن ها طبیعى و منطقى است و معمولا در بیشتر زندگى ها یکسان است. با این وصف، این بستگى به نوع شخصیت افراد دارد که بتوانند خواسته هاى طبیعى خود را ابراز کنند و حد و مرز آن را نیز حفظ نمایند. آگاهى به اینکه چه نوع و چه میزان انتظارات، خواسته ها و نیازهاى زن و شوهر از یکدیگر شکل طبیعى و منطقى دارند، از نکات مهمى است که باید به آن توجه دقیق داشت.


ابرکوه- سرمد
ابرکوه- سرمد
ابرکوه- سرمد

 

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید