اخبار

به مناسبت میلاد فرخنده حضرت زهرا (س) صورت گرفت

برگزاری جشن روز زن برای خانواده های کارگران مجتمع فولاد سامان مهریز

برگزاری جشن روز زن برای خانواده های کارگران مجتمع فولاد سامان مهریز
مردان اقتدارگرا و زنان احساس‌گرا هستند و همین دو خصوصیت، عامل بسیاری از تفاوت‌های موجود میان زن و مرد است که باید جدی گرفته شود.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز: به مناسبت تولد حضرت زهرا(س) و و روز زن جشنی ویژه خانواده کارگران مجتمع فولاد سامان در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه ملاصدرا یزد برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مدیر عامل شرکت ضمن خوش آمدگوئی از خانواده های کارگران و تبریک بمناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن سخنانی ایراد نمود.

سپس آبائی استاد حوزه و دانشگاه در این مراسم با بیان اینکه دنیای زن و مرد متفاوت است و نمی‌توان با یک دید به آنها نگاه کرد، تأکید کرد: مردان اقتدارگرا و زنان احساس‌گرا هستند و همین دو خصوصیت، عامل بسیاری از تفاوت‌های موجود میان زن و مرد است که باید جدی گرفته شود.

این استاد حوزه و دانشگاه درباره نحوه تربیت فرزند نیز گفت: روش تربیت فرزند باید از طریق حرکات ، گفتار و کردار صورت پذیرد تا در وجود فرزند نهادینه شود.

لازم به ذکر است این مراسم با حضور فخرالسادات خامسی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد، رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مهریز ، شهردار و برخی از مسئولین شهرستان مهریز برگزار شد.

مهریز

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید