اخبار

در ایام الله دهه فجر صورت گرفت:

تجلیل از جانبازان و فرزندان شاهد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان

تجلیل از جانبازان و فرزندان شاهد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: با حضور محمدحسین ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، حجت السلام مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد و جمعی از همکاران این ادار کل از جانبازان و فرزندان شاهد و ایثارگر به مناسبت دهه فجر تقدیر به عمل آمد.

حجت الاسلام مدرسی با اشاره به اینکه انسان ها به گروه های مختلفی تقسیم می شوند بیان کرد: گروهی از انسان ها خود را نژاد برتر می دانند و در از بین بردن دیگران هیچ ابایی ندارند.

امام جمعه بخش مرکزی یزد ادامه داد: برخی از انسان ها نسبت به هم نوعان خود بی تفاوت هستند، برخی نیز هرچه برای خود می خواهند، برای دیگران هم طلب می کنند، اما یک عده ای از انسان هستند که از این اقسام خارج هستند، آنها می گویند ما نباشیم و نمانیم تا دیگران باشند و امنیت داشته باشند. شهدا و ایثارگران از این قماش هستند.

وی با اشاره به اینکه جنگ ما در عین حالی که مردمی بود ولی بین 3 تا 4 درصد مردم در جبهه حضور داشتند تصریح کرد: این 3 درصد بودند که جنگ را راهبری می کردند. بقیه مردم حضور معنوی داشتند ولی حضور فیزیکی در جنگ نداشتند.

مدرسی با بیان اینکه عده ای مثل شهید سلیمانی خود را مدیون اهل بیت می دانند و در نتیجه در جهت رفاه دیگران، آسایش خود را به مخاطره می اندازند.

وی در پایان گفت: شهدا عزت را برای کشور و مردم به ارمغان آورند. در مقایسه انسان ها با یکدیگر است که میزان انسانیت هر انسانی مشخص می شود.


تجلیل از جانبازان 14
تجلیل از جانبازان 13
تجلیل از جانبازان 12
تجلیل از جانبازان 11
تجلیل از جانبازان 10
تجلیل از جانبازان 9
تجلیل از جانبازان 8
تجلیل از جانبازان 7
تجلیل از جانبازان 6
تجلیل از جانبازان 5
تجلیل از جانبازان 4
تجلیل از جانبازان 3
تجلیل از جانبازان 2
تجلیل از جانبازان 1

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید