اخبار

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با بورس در شهرستان اشکذر

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با بورس در شهرستان اشکذر
بازارسرمایه، فرصت‌های شغلی و پتانسیل های کسب سود و درآمدزایی در بورس، چگونگی ورود به بورس، اخذ کد معاملاتی و خرید سهام از مباحث مطرح شده در این دوره بود.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر: به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب در محل سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر دوره آموزشی آشنایی با بورس با همت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه ناصر زارع سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و یاد سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشت و از حضور میهمانان در این کارگاه تقدیر و تشکر کرد.

سپس اسلامی کارشناس رسمی کارگزاری ایساتیس پویا در رابطه با تعاریف و چگونگی کار بورس اوراق بهادار و بازار سرمایه، روش‌های مدیریت سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی و مبانی  اصلی ورود و نحوه سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران  مطالبی ارائه نمود.

گفتنی است در ادامه این کارگاه آموزشی افراد حاضر در جلسه طی پرسش و پاسخ هایی با بازارسرمایه، فرصت‌های شغلی و پتانسیل های کسب سود و درآمدزایی در بورس، چگونگی ورود به بورس، اخذ کد معاملاتی و خرید سهام و همچنین آخرین روش ها و تکنیک های تحلیلی سهام و... آشنا شدند.

 


بورس1
بورس
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید