اخبار

محمدحسین ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

توسعه کسب وکار با افزایش مهارت و کیفیت باید سرلوحه جامعه کار و تولید استان قرار گیرد

توسعه کسب وکار با افزایش مهارت و کیفیت باید سرلوحه جامعه کار و تولید استان قرار گیرد
توسعه تشکل ها قطعا از ضروریات جامعه کار و تولید است که این اداره در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدحسین ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در جشن بزرگ کارگری شهرستان ابرکوه حضور یافت.

محمدحسین ریاحی در ابتدای سخنان خود یاد و خاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، شهدای انقلاب اسلامی و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشت.

وی نیاز کشور را توسعه کسب و کار دانست و افزود: در شرایطی که با تحریم های ظالمانه کشور آمریکا مواجه هستیم ضرورتا باید به توان داخلی اتکای بیشتری داشته باشیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با اشاره به اینکه توسعه کسب وکار با افزایش مهارت و کیفیت باید سرلوحه جامعه کار و تولید استان قرار گیرد خاطر نشان ساخت: جامعه کار و تولید استان باید همت به خرج داده و توانمندی های خود را نشان دهد.

وی با اشاره به گام دوم انقلاب تصریح کرد: در این سند راهبردی کشور تاکید بر افزایش مهارت ها یکی از ضروریات برشمرده شده است. کارها باید با خرد جمعی، روحیه تعاون گری و با همت انجام شود. توسعه تشکل ها قطعا از ضروریات جامعه کار و تولید است که این اداره در دستور کار خود قرار داده است.

ریاحی با تاکید بر اینکه صنعت پویا و تولید با کیفیت مرهون تعامل بین کارگران و کارفرمایان است گفت: امروز با نگاه کارآفرینانه در سطح دنیا و کشورمان شغل های جدید برای ما محقق می شود. مطرح شده که 30 درصد از مشاغل ظرف ده سال آینده از بین خواهند رفت و شغل هایی جدید جایگزین می شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد وظیفه کارآفرینان و جامعه کار و تولید را ایجاد تعامل مناسب در زمینه های علمی و مهارتی دانست و تصریح کرد: باید دانش های جدید را به همشهریانمان انتقال دهیم و نگاه مهارتی به مشاغل داشته باشیم.

لازم به ذکر است مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ابتدای این مراسم از حجت الاسلام حسینی امام جمعه، ناصر زارع رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه، کارگران  و کارفرمایانی که به صورت خودجوش در برگزاری این جشن تلاش کرده بودند تشکر کرد.

جشن ابرکوه 1

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید