اخبار

جام فجر41 در ایستگاه پایانی:

پرسپولیس ترانه قهرمانی خواند/ نوین فولاد یزد به مقام دوم بسنده کرد

پرسپولیس ترانه قهرمانی خواند/ نوین فولاد یزد به مقام دوم بسنده کرد
مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات فوتسال کارگران استان یزد «جام فجر 41» به منظور گرامیداشت دهه مبارک فجر به همت هیئت ورزش کارگری و با همکاری هیئت فوتبال کارگری و مجموعه ورزشی کارگران استان یزد برگزار و از تیم‌های برتر تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: این مسابقات از اوایل بهمن با حضور 7 تیم آغاز و پس برگزاری 6 هفته بصورت دوره ای به ایستگاه پایانی خود رسید و با معرفی تیم قهرمان پرونده جام 41 بسته شد.

در این مسابقات تیم کاشی پرسپولیس مهریز با یک نمایش زیبا و منطقی موفق شد بیشترین امتیاز را بدست آورد و بالاتر از رقیب قدرتمند خود یعنی نوین فولاد یزد بر سکوی قهرمانی بایستد.

تیم نوین فولاد یزد که در هفته ماقبل پایانی در لحظات آخر بازی، با تقدیم سه امتیاز حساس به کاشی پرسپولیس، جام را به رقیب هدیه داد، به مقام دوم این مسابقات بسنده کرد.

تیم سنگ آهن فلات مرکزی ایران(بافق) هم توانست در جدول رده بندی بالاتر از تیم مجموعه ورزشی کارگران قرار بگیرد و مقام سوم را از آن خود کند.

در این دوره از مسابقات تیم توربین های صنعتی غدیر بعنوان تیم اخلاق شناخته شد.

در مراسم اختتامیه مسابقات که با حضور برخی از مسئولین جامعه کارگری و کارفرمایی استان برگزار شد با اهدای کاپ قهرمانی و جوایز نقدی از تیم های برتر تجلیل بعمل آمد.

قابل ذکر است در این دوره از مسابقات تیم های توربین های صنعتی غدیر، ایفا سرام اردکان، نوین فولاد یزد، سنگ آهن فلات مرکزی ایران، کاشی پرسپولیس، استخر آفتاب و مجموعه ورزشی کارگران حضور داشتند.

اختتامیه فوتسال کارگران 10
اختتامیه فوتسال کارگران 9
اختتامیه فوتسال کارگران 7
اختتامیه فوتسال کارگران 6
اختتامیه فوتسال کارگران 5
اختتامیه فوتسال کارگران 4
اختتامیه فوتسال کارگران 3
اختتامیه فوتسال کارگران 2نوین فولاد یزد اختتامیه فوتسال کارگران 1

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید