اخبار

مسابقات ورزشی بانوان کارگر استان یزد با معرفی نفرات برتر در رشته های مختلف پایان یافت

مسابقات ورزشی بانوان کارگر استان یزد با معرفی نفرات برتر در رشته های مختلف پایان یافت
مسابقات ورزشی به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و به همت مجموعه ورزشی کارگران و با همکاری هیئت های ورزش کارگری و همگانی استان جهت ایجاد نشاط در جامعه کار و تولید انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: مدیرکل و رئیس هیئت اجرایی مجموعه های فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان ضمن اعلام این خبر افزود: بیش از 400 نفر از بانوان جامعه شریف کارگری در این مسابقات ثبت نام و به مدت دو روز مسابقات را در رشته های تعیین شده برگزار کردند.

محمدحسین ریاحی هدف از اجرای این مسابقات را ایجاد روحیه نشاط و تحرک در میان بانوان اعلام کرد و خاطرنشان کرد: تشویق بانوان شاغل، به انجام ورزش در سطح همگانی و حرفه ای علاوه بر سلامت جسمی و روانی، باعث انگیزه در تربیت و پرورش فرزندان و در نهایت تحکیم بنیان خانواده می شود.

وی افزود: این مسابقات نمونه یک کار گروهی موفق البته با مدیریت واحد است و با ایجاد روحیه نشاط در افراد، کمک زیادی به قوای فکری و جسمانی آنها می کند.

گفتنی است در مراسم اختتامیه این مسابقات که همزمان با ششمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر برگزار شد، از تیم ها و نفرات برتر با حضور محمدحسین ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دهقانی دبیر اجرایی خانه کارگر، الهه جورابی عضو شورای اسلامی شهر یزد، نیکنام مسئول بسیج کارگری کارفرمایی، محمدهادی آقایی رئیس مجموعه ورزشی کارگران، هاشمی معاونت ورزش و جوانان، آزاده دهقان مسئول ورزش بانوان ورزش و جوانان و برخی مسئولین استان با اهدای حکم قهرمانی و جوایز  تجلیل بعمل آمد.

اختتامیه ورزش بانوان کارگر 4

اختتامیه ورزش بانوان کارگر 9

اختتامیه ورزش بانوان کارگر 8
اختتامیه ورزش بانوان کارگر 7
اختتامیه ورزش بانوان کارگر 6
اختتامیه ورزش بانوان کارگر 5
اختتامیه ورزش بانوان کارگر 2
اختتامیه ورزش بانوان کارگر 1

اختتامیه ورزش بانوان کارگر 10
 

نفرات برتر در این دوره از مسابقات به شرح ذیل می باشد؛

رشته آمادگی جسمانی رده سنی زیر ٢۰ سال؛

نفر اول: عطیه بلوچی، نفر دوم: طاهره صالحی زاده، نفر سوم: شکیلا صنیعی

رشته آمادگی جسمانی رده سنی ٢۰ تا ٣۰ سال؛

نفر اول: سمانه شمسی زاده، نفر دوم: مژده صادقی، نفر سوم: هانیه السادات حجازی نژاد

رشته آمادگی جسمانی رده سنی ٣۰ تا ۴۰ سال؛

نفر اول: آمنه حسینی، نفر دوم: ثریا عسکری، نفر سوم: فهیمه السادات افخمی

رشته آمادگی جسمانی رده سنی بالای ۴۰ سال؛

نفر اول: مائده جوادی، نفر دوم: طاهره یگانی فرد، نفر سوم: مرضیه نداف

*****

رشته ایروبیک ماراتن

نفر اول: فائزه عابدینی

نفر دوم: عسل عادلی

نفر سوم: یگانه رعیت

مقام برتر پیشکسوتان: عفت طیاری

مقام برتر خردسالان: نیایش حیدری

*****

نفرات تیم اول مسابقه طناب کشی: زهرا میرجلیلی، راضیه مستوری، فاطمه عمیدی، ملیحه قلع کار، مرضیه شفیع نادری و اکرم چاوشیان

نفرات تیم دوم: فاطمه محبی نیا، سمیه شیرمحمدی، نجمه مقنی باشی، اعظم عشقی، سمیه حیدری و افسانه شیخ

نفرات تیم سوم: فاطمه شیخدادزاده، نجمه میرجلیلی، سمیه عابدینی، زهرا زارع، فاطمه جوهری و صدیقه نظری

****

رشته ورزشی دارت:

نفر اول: الهام نیکخواه، نفر دوم: مریم اژدری، نفر سوم: محبوبه کارگر

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید