اخبار

درسومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب صورت گرفت:

دیدار و تجلیل از خانواده شهید حیدری از شهدای کارگر اردکان

دیدار و تجلیل از خانواده شهید حیدری از شهدای کارگر اردکان
شهدای کارگر با زحمت و تلاش خود در عرصه اقتصادی و ایثار و از خود گذشتگی در دفاع از وطن همواره مایه افتخار ما بوده و امنیت امروز کشور را مدیون این عزیزان هستیم .

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردکان: در سومین روز از دهه مبارک فجر جامعه کار و تلاش شهرستان اردکان با خانواده شهدا دیدار و با آرمان های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.

فتاحی رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردکان ضمن تبریک به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا موجب برکت نظام و انقلاب هستند خاطرنشان ساخت: شهدای کارگر با زحمت و تلاش خود در عرصه اقتصادی و ایثار و از خود گذشتگی در دفاع از وطن همواره مایه افتخار ما بوده و امنیت امروز کشور را مدیون این عزیزان هستیم .

وی خطاب به مادر بزرگوار شهید حیدری، مادران شهدا را اسوه مقاومت و ایثار خواند که با پایمردی، صبوری و شکیبایی فرزندان خود را در طبق اخلاص گذارده و تقدیم انقلاب و کشور نمودند و لحظه ای برای از دست دادن فرزندان خود نهراسیدن و تردیدی به خود راه ندادند.

وی در ادامه خانواده های شهدا را بزرگترین سرمایه های معنوی این انقلاب و ملت خطاب کرد و افزود: اگر این سرمایه ها در جامعه حفظ شود بسیاری از ارزش های انقلاب در جامعه  شکوفا خواهد شد و جامعه، راه توسعه و پیشرفت را با سرعت وصف نشدنی طی خواهد کرد.

در پایان این دیدار که با حضور فتاحی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اردکان، حوزه بسیج کارگری، مدیریت و بسیج کارگری کارخانجات یزد باف برگزار شد، از خانواده شهید عباس حیدری از کارگران شرکت یزد باف ساکن در اردکان با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید