اخبار

ناصر زارع رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه:

انقلاب همواره منشأ عزت‌آفرینی و افتخار و اقتدار ایران بوده است/ برگزاری برنامه های متنوع در ایام الله دهه فجر

انقلاب همواره منشأ عزت‌آفرینی و افتخار و اقتدار ایران بوده است/ برگزاری برنامه های متنوع در ایام الله دهه فجر
جامعه کارگری همراه و همگام نظام بوده است و در حوزه اداره امور اجتماعی کشور هم نقش موثری در انسجام و یکپارچگی داشته و دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه: ناصر زارع رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه با اشاره به نقش کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی ایران و سرافرازی جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: جامعه کارگری همراه و همگام نظام بوده است و در حوزه اداره امور اجتماعی کشور هم نقش موثری در انسجام و یکپارچگی داشته و دارد.

وی با بیان اینکه کارگران بعد از پیروزی انقلاب در دو سنگر تولید و جبهه‌های حق علیه باطل فعالیت داشته‌اند، افزود: در حال حاضر کارگران در سنگر تولید مقتدرانه برای دفاع از جنگ اقتصادی ایستاده‌اند.

وی تصریح کرد: انقلاب همواره منشأ عزت‌آفرینی و افتخار و اقتدار ایران بوده و برگزاری با کیفیت و مطلوب برنامه‌های گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر بهترین فرصت برای یادآوری خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

این مقام مسئول در ادامه دیدار با خانواده شهدای کارگر، غبارروبی قبور مطهر شهدا، برگزاری نمایشگاه از دستاوردها و تولیدات حرفه آموزان فنی و حرفه ای شهرستان، دیدار نمایندگان کارگران و کارفرمایان و تشکلات و اعضای شورای هماهنگی با امام جمعه و فرماندار، تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآنی جامعه کار و تولید، برگزاری همایش آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و مسابقات کتابخوانی را از مهم‌ترین برنامه‌های پیش بینی شده ستاد دهه فجر شهرستان ابرکوه اعلام کرد.

لازم به ذکر است دومین جلسه شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی و جلسه کمیته کارگری و کارفرمایی دهه فجر شهرستان ابرکوه با مدیریت اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و با میزبانی اداره تامین اجتماعی و حضور اعضای شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی و نماینده برخی شرکتها برگزار و برنامه‌های این کمیته در دهه فجر امسال تدوین شد.

 

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید