اخبار

علائی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد:

حضور 3 هزار کارگر در مراسم غبار روبی گلزار شهدای گمنام میبد/ اهدای بن رایگان کتاب به کارگران به مناسبت دهه فجر

حضور 3 هزار کارگر در مراسم غبار روبی گلزار شهدای گمنام میبد/ اهدای بن رایگان کتاب به کارگران به مناسبت دهه فجر

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد: سیداحمد علایی در دومین جلسه کمیته کارگری و کارفرمایی دهه فجر شهرستان میبد ضمن تاکید بر برپایی باشکوه مراسم دهه فجر ویژه جامعه کار و تولید گفت: باید از ظرفیت تقارن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با چهلمین روز شهادت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی برای انسجام بیشتر در اجرای برنامه های امسال بهره ببریم.

وی از برپایی نمایشگاه کتاب با تخفیف 60 درصدی با همکاری دیگر ارگان ها خبر داد و افزود: با مشارکت واحدهای تولیدی شهرستان بن خرید رایگان کتاب به کارگران اعطاء می گردد.

علایی از دیگر برنامه های این اداره را برگزاری مسابقه کتابخوانی با اهداء 22 جایزه چهار میلیون ریالی ویژه کارگران برشمرد و تصریح کرد: به مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی و تقارن چهلمین روز شهادت این سردار رشید اسلام با 22 بهمن ماه، مسابقه دل نوشته فرزندان کارگر به یاد این شهید بزرگوار برگزار که به 40 اثر برتر جوایز فرهنگی اهداء می گردد.

وی با اشاره به برنامه غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای میبد با حضور بیش از سه هزار نفر از کارگران این شهرستان گفت: این برنامه با برپایی دو موکب پذیرایی از کارگران در گلزار شهدای روستای مهرآباد و یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد از ساعت 13:30 روز پنجشنبه 24 بهمن ماه همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر آغاز خواهد شد.

علایی

۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید