اخبار

محمد حسین ریاحی تاکید کرد؛

نقش موثر کارگران، کارفرمایان، کارآفرینان و تعاون‌گران استان در برپایی مراسم چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب

نقش موثر کارگران، کارفرمایان، کارآفرینان و تعاون‌گران استان در برپایی مراسم چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب
نهمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دومین جلسه کمیته کارگری کارآفرینی استان یزد به منظور بررسی برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی به ریاست محمدحسین ریاحی مدیرکل و رئیس شورا و با حضور مدیران دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان، مسئول بسیج کارگری و کارفرمایی، نمایندگان کارگران و کارفرمایان و معاون شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد به میزبانی مدیریت درمان تامین اجتماعی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: «محمدحسین ریاحی» ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره)، سردار شهید حاج  قاسم سلیمانی و جان باختگان سانحه هوایی، پیروزی انقلاب اسلامی را مرهون خون شهدا بویژه شهدای کارگری دانست و گفت: کارگران در همه عرصه ها پیشقدم بوده اند و اوایل انقلاب، زمان جنگ و بعد از آن همیشه با بصیرت در مقابل دشمن ایستاده و توطئه های آنها را بر ملا کرده اند.

مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تاکید کرد: کارگران، کارفرمایان، کارآفرینان و تعاون‌گران استان نقش مهمی در برپایی مراسم چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب دارند که باید با برنامه‌ریزی‌های مناسب از مشارکت و تعاملات آنها استفاده کرد.

 وی تصریح کرد: به همین منظور سعی شده است تا در اجرای برنامه های کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نقش آفرینی و حضور پررنگ جامعه هدف بیش از گذشته باشد.

در ادامه محمد حسین توحیدی فر مدیر درمان تامین اجتماعی استان به ارائه گزارشی از اقدامات و نحوه عملکرد این مدیریت پرداخت.

 سپس هریک از مدیران عضو شورای هماهنگی، نظرات، پیشنهادات و برنامه های خود را در راستای هرچه بهتر اجرا نمودن برنامه های چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب و ایام ا... دهه مبارک فجر بیان کردند؛ مقرر شد دستگاه های عضو شورای هماهنگی، برنامه های ایام ا... دهه مبارک فجر سازمان خود را تا روز پنجشنبه جهت جمع بندی نهایی به اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی ارسال نمایند.

 

شورای هماهنگی
۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید