اخبار

برگزاری دوره آموزشی " شناسایی و استفاده از ظرفیت های ذهنی " ویژه کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد

برگزاری دوره آموزشی " شناسایی و استفاده از ظرفیت های ذهنی " ویژه کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد
اداره آموزش کارکنان این اداره کل بمنظور آشنایی بیشتر کارکنان با مهارت های زندگی موفق، جلسه اول دوره آموزشی با عنوان " شناسایی و استفاده از ظرفیت های ذهنی" در سالن تلاش برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در این جلسه ابوالفضل آزادنیا سعی نمود کارکنان را با خودشناسی و خودآگاهی بیشتر آشنا نماید.

 مدرس این دوره تعریف و تفاوت بین عزت نفس و اعتماد به نفس را مطرح نمود و گفت: اعتماد به نفس، باور فرد به توانایی ها و انجام دادن کارها و عزت نفس، باور فرد به خود است و این ارزش و منزلت انسان در هستی می باشد.

وی افزود: خودآگاهی توانایی شناخت و آگاهی از خصوصیات فردیست و خودشناسی در واقع شناسایی نقاط ضعف و قوت، خواسته ها، ترس و انزجارهاست.

آزادنیا با اشاره به آیه 59 سوره انعام در قران حکیم تصریح کرد: باید خود و زندگی را بشناسیم و تصویر درستی از خود، خوب ها و بدهای خویش داشته باشیم تا بر حوادث روزگار مسلط شویم.

سپس مدرس دوره پنج کلمه طلایی در یک زندگی موفق را برنامه ریزی، تلاش، پشتکار، امیدواری (امید و شادی) و توکل (باور به خدا)  دانست  و هر یك را بطور مجزا شرح داد.

گفتنی است در جلسات آتی این دوره به استرس و آرامش، بدست اوردن ارامش، تقویت انگیز های کاری، توسعه همکاری های گروهی، خلاقیت، توانایی برقراری ارتباطات مؤثر بمنظور کار با دیگران و بدست آوردن یک چهره جذاب و محبوب پرداخته می شود.


دوره آموزشی 3

۱۹ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید