اخبار

طی احکام جداگانه‌ای از سوی شریعتمداری؛

مدیران کل " توسعه منابع انسانی" و " دفتر بودجه" وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شدند

مدیران کل " توسعه منابع انسانی" و " دفتر بودجه" وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شدند
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در احکام جداگانه ای "یعقوب رستمی مال خلیفه" را به عنوان "مدیر کل توسعه منابع انسانی" و " ریحان سروش مقدم" را به عنوان "مدیرکل دفتر بودجه" وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد.
 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در حکم یعقوب رستمی مال خلیفه آمده است:

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه ارزنده جناب عالی، بنا به پیشنهاد معاون توسعه مدیریت و منابع، به موجب این حکم به سمت"مدیر کل توسعه منابع انسانی" منصوب می شوید.

انتظار دارم ضمن استفاده از ظرفیت های قانونی موجود بویژه قانون خدمات کشوری، نسبت به تدوین برنامه ای جامع جهت تربیت نیروی انسانی کارآمــد، تقویت انگیزه شغلی کارکنان و افزایش تعلق سازمانی آن ها و همچنین تمهید برنامه های رفاهی مطلوب، اقدامات لازم را بعمل آورید.

از درگاه خداوند متعال و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی، منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، توفیق روزافزون شما را مسالت می نمایم.

گفتنی است: وی پیش از این مدیر کل دفتر تعاونی های توزیعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده است.

همچنین، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، طی حکمی" ریحان سروش مقدم"  را به عنوان مدیر کل دفتر بودجه منصوب کرد.

متن حکم سروش مقدم به شرح ذیل است:
نظر به مراتب تعهد، شایستگی و صلاحیت علمی و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم شما را به عنوان مدیر کل دفتر بودجه منصوب می نمایم.
با عنایت به ابعاد مختلف، گستردگی و فر بخشی بودن فعالیت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نقش موثر مدیریت بودجه در پیشبرد و نظارت بر اهداف سازمانی، انتظار دارم با برنامه ریزی مناسب و حسن تدبیر، در راستای سیاست ها و برنامه های اجرایی وزارتخانه و در هماهنگی با معاونت ها، واحدهای اجرایی و سازمان های زیرمجموعه، در تهیه و تنظیم بودجه سالانه و موافقتنامه بودجه سالیانه حوزه مرکزی اهتمام لازم را بعمل آورید.

همچنین ضرورت دارد ضمن ارتباط مستمر با سازمان برنامه و بودجه کشور و مبادی ذیربط به منظور تحقق بودجه پیشنهادی، تلاش و اهتمام جدی خود را در خصوص نظارت دقیق و مستمر بر اجرای بودجه پیشنهادی، تلاش و اهتمام جدی خود را در خصوص نظارت دقیق و مستمر بر اجرای بودجه متناسب با اعتبارات مصوب برنامه ها بکار گیرید.
از درگاه ایزد منان توفیق روز افزون جنابعالی را در انجام وظایف محوله، ظل عنایات حضرت ولی عصر (عج) مسالت دارم.

۱۱ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۴۶

۱۴ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید