اخبار

مدیرتعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد عنوان کرد:

فرهنگسازی، پرورش افراد و تبیین باور تعاون در جامعه ضروری است

فرهنگسازی، پرورش افراد و تبیین باور تعاون در جامعه ضروری است
میثم لطفی در جمع دانشجویان رشته تعاون تبیین فرهنگ تعاون در جامعه و آموزش و پرورش افراد برای نیل به باور تعاون را ضروری خواند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: «میثم لطفی» در نشست علمی «اقتصاد مقاومتی و شرکت‌های تعاونی» که به مناسبت هفته پژوهش و با حضور اساتید دانشگاهی و دانشجویان رشته تعاون و رفاه اجتماعی برگزار گردید ضمن تبریک فرارسیدن هفته پژوهش گفت: تعاون به عنوان یکی از ارکان اقتصاد جمهوری اسلامی ایران و مسیری برای برون رفت از تحریم و راهگشای بسیاری از مسائل اقتصادی است.

مدیرتعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در این باره افزود: بنابراین لازم است تا فرهنگسازی مقوله تعاون در همه سطوح جامعه، از آموزش و پرورش گرفته تا دانشگاه، واحدهای تولیدی، خدماتی و بطور کلی در هر فضای اجتماع بیش از پیش مدنظر قرار داده شود.

وی با اشاره به اهتمام به اصل 44 قانون اساسی و رسیدن به 25 درصد سهم تعاونی ها از اقتصاد کشور تاکید کرد: بر همین اساس تلاش می‌شود تا با محور قرار دادن محیط‌های آموزشی به ویژه دانشگاه‌های استان در این حوزه، به هدف رشد اقتصادی و توسعه یافتگی دست یابیم.

هفته پژوهش

۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید