اخبار

سالاری در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید زنجان: تامین‌اجتماعی روند رو به رشدی را طی می‌کند

سالاری در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید زنجان: تامین‌اجتماعی روند رو به رشدی را طی می‌کند
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان این که این سازمان روند رو به رشدی را طی می‌کند، گفت: امروز در شرایطی قرار داریم که حتما باید اعتماد بین سازمان و جامعه هدف وجود داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مصطفی سالاری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان که با حضور فتح الله حقیقی استاندار این استان و در محل گروه صنعتی ایران‌ ترانسفو برگزار شد، افزود: معتقدیم کسانی که سرمایه‌شان را به این سازمان می‌سپارند، انتظار دارند این سرمایه به گونه‌ای به کار گرفته شود که در آینده دغدغه‌ای برای آن‌ها به همراه نداشته باشد.

وی با قدردانی از برگزارکنندگان جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، لازم‌الاجرا بودن تصمیمات اتخاذ شده در این ستاد را مورد تاکید قرار داد و گفت: زنجان جزو استان‌هایی است که آمار قابل قبولی در بخش‌های مختلف از خود به جای گذاشته است که نمونه بارز و عینی این عملکرد موفق را می‌توان در بخش‌هایی چون بیمه بیکاری و مقرری‌بگیران آن مشاهده کرد که این آمار هیچ‌گونه افزایشی نداشته است.

سالاری با بیان اینکه آمار ارائه شده حاکی از آن است که زنجان جزو استان‌هایی است که در زمینه اشتغال از موقعیت خوب و مناسبی برخوردار است، تصریح کرد: یکی از مواردی که در این سازمان باید به آن توجه بیشتری شود، موضوع ضریب پشتیبان است و این بدان معنی است که تعداد افرادی که در حال حاضر مشغول به کار هستند، نسبت به افراد بازنشسته به چه میزان است.

مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی بیان کرد: یکی از مهم‌ترین اولویت‌های سازمان تامین‌اجتماعی در شرایط کنونی جامعه، فراهم کردن شرایطی است تا افراد تحت پوشش این سازمان از بیمه‌شدگان گرفته تا مستمری‌بگیران دغدغه در زمینه درمان نداشته باشند که خوشبختانه گام‌های مهمی در این زمینه برداشته شده است.

وی یکی از دغدغه‌های این سازمان را تعدد بخشنامه‌ها عنوان کرد و افزود: یکی از روش‌هایی که می‌توان به این دغدغه‌ها پایان داد، تجمیع و ادغام بخشنامه‌ها است.

گفتنی است در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان مسائل و مشکلات چند واحد تولیدی وصنعتی بررسی شد و راهکارهایی برای حل مسائل در دستور قرار گرفت.
۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۳۲
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید