اخبار

به دلیل کسب عنوان تقدیر ویژه در ارزیابی ستاد اقامه نماز استان در سال 97:

استاندار یزد از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تقدیر کرد

استاندار یزد از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تقدیر کرد
بر اساس گزارش هیئت ارزیابی ستاد اقامه نماز استان یزد، شورای اقامه نماز اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با کسب امتیاز 980 از مجموع هزار امتیاز موفق به کسب عنوان تقدیر ویژه در سال 97 شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمد علی طالبی استاندار یزد با اهدای لوح تقدیر از محمد حسین ریاحی و دیگر اعضای شورای اقامه نماز این اداره کل به دلیل توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز در ادارات زیر مجموعه، تجلیل کرد.

متن این لوح بدین شرح است؛

جناب آقای محمد حسین ریاحی

مدیرکل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد

سلام علیکم

          اینک که جنابعالی، بر اساس گزارش هیئت ارزیابی ستاد اقامه نماز استان، در سال 1397 در توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز   با برگزاری نماز جماعت در دستگاه تحت اشراف خود، همکاری نموده و موفق به کسب عنوان "شایسته    تقدیر" شده اید، از  باب "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" از زحمات شما و همه همکارانتان، قدردانی و سپاسگذاری می نماییم. امید است، همواره به زینت خشوع در نماز، آراسته و همچنان در خدمت به آستان مقدس نماز و ترویج فرهنگ آن موفق باشید. انشاءالله تعالی

محمد علی طالبی

استاندار و رئیس ستاد اجلاس استانی نماز

لازم به ذکر است اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد برای اولین در سطح کشور سامانه جامع نماز را طراحی و به اجرا درآورد که در این سامانه اطلاعات نمازخانه، رابطین نماز و ائمه جماعات ادارات زیرمجموعه، کارخانجات و واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی ثبت می شود.

۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید