اخبار

شجاعی برهان در جشنواره شهید رجایی : توانمندی کارکنان وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی قابل توجه است

شجاعی برهان در جشنواره شهید رجایی : توانمندی کارکنان وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی قابل توجه است
سیدضیاالدین شجاعی‌برهان مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، توانمندی کارکنان این وزارتخانه را بسیار قابل توجه دانست و گفت : تلاشی که درکارکنان این وزارتخانه دیده ام بی نظیر است و امیدوارم سال آینده جزء سه وزارتخانه برتر نخست باشیم .
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون  ،کار و رفاه اجتماعی  ، وی افزود: ما در شاخصهای تخصصی مقام چهارم را کسب کردیم که این موضوع نشان می دهد  همه معاونتها بسیار افراد مطلع ، مجرب و با سوادی هستند.
شجاعی برهان با بیان اینکه شاخصهای عمومی نباید شاخصهای اختصاصی را تحت تاثیر قرار دهد اظهار داشت: امیدوارم سال دیگر در شاخصهای عمومی هم از دیگر وزارت خانه ها پیشی بگیریم. 
مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جشنواره شهید رجایی از سال ۷۷  به نام انسان بزرگواری که نام وی هرگز فراموش نمی شود، مرد خدمت ، دین و انقلاب فعال شد. جشنواره نام بزرگی دارد باید برازنده نام شهید رجایی نیز برگزار شود.
وی همچنین تاکید کرد : اعتقاد دارم اگر تعامل بین مدیریت و پرسنل ایجاد شود بسیاری از مسایل حل می شود. رابطه بین کارمند و مدیر را تعریف شده و در حال تعامل با هم ببینیم. 
شجاعی برهان افزود: مدیران ماهیانه با کارمندان جلسه داشته باشند و ایده های آنها را درنطر بگیرند. ارتباط بین کارمند و مدیر به نفع سازمان است.
۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید