اخبار

دیدار مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دادستان عمومی و انقلاب استان یزد

دیدار مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دادستان عمومی و انقلاب استان یزد
محمد حسین ریاحی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد به اتفاق مدیران حوزه های تخصصی این اداره کل با دادستان عمومی و انقلاب استان یزد دیدار کرد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمد حسین ریاحی در این دیدار ضمن تشکر از تلاش ها وخدمات شایسته دستگاه قضا استان در برقراری عدل و قسط و همچنین تعامل موثر با این اداره کل تقدیر و تشکر کرد و گفت: حضور قضات دادگستری در جلسات هیئت حل اختلاف این اداره کل در صدور دقیق تر آرای هیئت ها تاثیر بسزایی دارد و موجب ارتقای سطح رسیدگی به پرونده های مطروحه می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد هدف از این دیدار را فراهم سازی زمینه های تعامل بیشتر با دادگستری وارتقا سطح علمی و استفاده بهتر در زمینه انتقال تجارب کاری،کسب وحدت رویه در مراجع کار و دادگستری در زمینه تنظیم و نظارت بر روابط کار و صیانت از نیروی کار ،اشتغال، اتباع بیگانه و بازرسی کار و حوادث ناشی از کار استان دانست .

وی با اشاره به حوزه  مشترک کاری دادگستری وحوزه  معاونت روابط کار افزود: یکی از وظایف اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بحث تنظیم روابط، مناسبات کار و تولید است و در فصول مختلف قانون کار هم به این موضوع اشاره شده است .

 در ادامه محمدرضا حدادزاده دادستان عمومی و انقلاب استان یزد پس از شنیدن صحبت های مدیرکل و مدیران حوزه های تخصصی این اداره کل، ضمن اعلام آمادگی دستگاه قضایی در مرتفع نمودن مطالبات منطقی آنان گفت: حوزه ماموریت کارگزاران ما در نظام جمهوری اسلامی درامر اقتصاد، اشتغال، کار و تولید بسیار مهم، حساس و اثرگزار است و این حساسیت یک نوع پیوستگی با امنیت کشور را دارد.

گفتنی است در این دیدار، مدیران ستادی این اداره کل، مسائل و مشکلات مربوط به حوزه کارگری و کارفرمایی در حیطه کاری خود را بیان نمودند.

 

 

 

۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۰۱
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید