اخبار

نشست هم اندیشی مشترک فی مابین ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی و آموزش فنی و حرفه ای یزد برگزار شد

نشست هم اندیشی مشترک فی مابین ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی و آموزش فنی و حرفه ای یزد برگزار شد
نشست هم اندیشی مشترک فی مابین ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی و آموزش فنی و حرفه ای با حضور مدیرکل و مدیر روابط کار تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل و معاون بیمه ای تامین اجتماعی، معاون اداره کل آموزش فنی و حرفه ای، مدیران و روسای تخصصی و اعضای کمیته های دونفره هیات های تشخیص استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمد حسین ریاحی در این نشست گفت: خوشبختانه تعامل و همگرایی خوبی فی مابین اعضای کمیته دونفره بیمه بیکاری در استان یزد وجود دارد.

مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی یزد برگزاری اینگونه نشست ها را موثر دانست و تاکید کرد: برگزاری جلسات هم اندیشی و تبادل نظر و تجربه میان کارشناسان بیمه بیکاری باعث بهبود وضعیت رسیدگی به پرونده های موجود در این حوزه می شود.

ریاحی استفاده از ظرفیت بیمه بیکاری را آخرین مرحله برای حل مشکلات کارگر و کارفرما عنوان کرد و افزود: باید تلاش کنیم با برگزاری جلسات مختلف، مشکلات بنگاه های اقتصادی را مورد بررسی قرار دهیم؛ رفع مشکلات آنها علاوه بر حفظ حیات اقتصادی، از بیکار شدن نیروهای کار نیز جلوگیری می کند.

وی سیاست اصلی این اداره کل را پایداری مشاغل دانست و خاطر نشان کرد: برگزاری کلاس های آموزشی متناسب با نیاز بازار کار برای مستمری بگیران بیمه بیکاری موجب مهارت آموزی آنها و در نهایت اتصال مجدد آن ها به بازار کار می شود.

این مقام مسئول در ادامه یاد آور شد: کاهش مقرری بگیران بیمه بیکاری نسبت به دو سال گذشته نشان دهنده تلاش و کوشش سه دستگاه مربوطه و هم گرایی فی مابین آنهاست.

نشست بیمه بیکاری 3نشست بیمه بیکاری 4نشست بیمه بیکاری 2


۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید