اخبار

شریعتمداری در جمع تیم ملی گلبال اعزامی به رقابتهای آسیایی: تیم ملی گلبال در چارچوب مسئولیتهای اجتماعی از سوی شستا حمایت می شود

شریعتمداری در جمع تیم ملی گلبال اعزامی به رقابتهای آسیایی: تیم ملی گلبال در چارچوب مسئولیتهای اجتماعی از سوی شستا حمایت می شود
شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شب گذشته با حضور در جمع تیم ملی گلبال اعزامی به رقابتهای آسیایی با اعضای این تیم دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در ابتدای این دیدار  اعضای تیم ملی گلبال با اشاره به سوابق حضور این تیم در رقابتهای بین المللی برخی از دغدغه های خود را با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کردند . موضوع حمل و نقل ، مشکل اشتغال و ... از جمله مواردی بود که در این نشست از سوی اعضای تیم ملی با وزیر کار در میان گذاشته شد . 

تیم می گلبال

شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم با ابراز خرسندی از حضور در جمع اعضای تیم ملی گلبال و آرزوی قهرمانی این تیم در رقابتهای آسیایی به حمایت های این وزارتخانه از تیم ملی گلبال در چارچوب مسئولیتهای اجتماعی آن اشاره کرد و گفت : تیم ملی گلبال در چارچوب مسئولیتهای اجتماعی از سوی شستا حمایت خواهد شد . 
سرمربی تیم گلبال هم با تقدیر از دغدغه مندی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیز حضور ارزشمند و تاثیر گذاری وی در جمع اعضای این تیم ابراز امیدورای کرد که تیم اعزامی در این دوره از رقابتها بتواند به عنوان قهرمانی دست یابد . 
گفتنی است  تیم ملی گلبال کشورمان عصر امروز یکشنبه 10 آذر 1398 برای  حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه پارالمپیک توکیو 2020 به ژاپن سفر کرد .  
تیم ایران با ترکیب محمد پرنیان، حسن جعفری، محمد منصوری، مهدی عباسی، محمد سرنجی، خلیل شهریاری نسب و مهدی نباتی به عنوان سرمربی و محمد کرم کولیوند مربی  به این مسابقات اعزام می شود  و برای کسب قهرمانی و سهمیه پارالمپیک با تیمهای چین، کره جنوبی، اندونزی، تایلند، استرالیا و ژاپن دیدار خواهد داشت.
۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید