اخبار

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی :به دنبال دستیابی به الگوی سازمانی هماهنگ و یکپارچه در صنعت فولاد هستیم

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی :به دنبال دستیابی به الگوی سازمانی هماهنگ و یکپارچه در صنعت فولاد هستیم
کارگروه فولاد "بررسی روند ها و تحلیل بازار فولاد و بررسی زمینه های هم افزایی و بهینه یابی فعالیت ها " با حضور "حجت اله میرزایی " معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی " میرزایی " در این نشست گفت : چهار صندوق بازنشستگی وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به طور تجمیعی و تلفیقی سهم قابل توجهی در بازار و زنجیره فولاد دارد و زنجیره کاملی در صنعت فولاد کشور شکل گرفته که کم نظیر است .
وی افزود: برای دستیابی به دستاوردهای بهتر نیاز است در مرحله اول با هم افزایی و در مرحله دوم تلفیق سازمانی فعالیت ها به شکل مناسب تری انجام شود . 
میرزایی با بیان اینکه این گونه نشست ها باعث شناخت بیشتر از  ظرفیت های موجود در زنجیره فولاد شده  واز این طریق به یک زبان و فهم مشترک در کنترل بر متغیرهای بازار داخلی و محیط خارجی خواهیم رسید گفت : افق بلند مدت این نشست ها  نیز دستیابی به یک الگوی سازمانی هماهنگ و یکپارچه است. 
گفتنی است  این نشست به میزبانی معاونت امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضورسلیمانی، مدیر عامل هلدینگ صدر تامین و عصاری، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات و مدیران شرکت های فولادی وابسته برگزار شد و در آن مدیران هلدینگها و شرکتهای فولادی با ارائه توانمندی و ظرفیتهای مجموعه به بیان چالشها و مشکلات فعالیتهای اقتصادی، دسترسی به نهاده های تولید و چشم انداز صنعت فولاد پرداختند .
۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۵
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید