اخبار

بازدید امام جمعه و معاون فرماندار ابرکوه از نمایشگاه مشاغل خانگی

بازدید امام جمعه و معاون فرماندار ابرکوه از نمایشگاه مشاغل خانگی
حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی به همراه علی اکبر اسحاقی از نمایشگاه مشاغل خانگی و کسب و کارهای خرد بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه: در حاشیه بازدید از این نمایشگاه حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی با اشاره به اینکه ابرکوه یکی از 14 شهر نمونه گردشگری است، خاطرنشان کرد: تولیدات خانگی و دستاوردهای کارآفرینان شهرستان باید در طول جاذبه‌های گردشگری به بازدیدکنندگان عرضه شود.

امام جمعه ابرکوه با بیان اینکه فرهنگ کار، فرهنگ ارزشهاست، تصریح کرد: باید در جامعه فرهنگ کار و تلاش به گونه ای باشد که در هر خانه زمینه راه اندازی یک کارگاه تحقق یابد.

 معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ابرکوه گفت: از مجموع جذب ۲۶۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده در یک سال گذشته، برای اجرای ۲۵۵ طرح اشتغالزا، ۴۵ میلیارد ریال آن به مشاغل خانگی اختصاص داشت .

علی اکبر اسحاقی افزود: با پرداخت این میزان تسهیلات ۱۶۰ فرصت شغلی در بخش خانگی حوزه های مختلف فراهم شده است.

وی خاطرنشان کرد: امروزه کارآفرینان باید با آموزش‌های حرفه‌ای و تخصصی به دانش و آگاهی کامل در حوزه بازاریابی و به ویژه بازاریابی اینترنتی مجهز شوند تا بتوانند محصولات خود را علاوه بر داخل شهرستان، به سراسر کشور عرضه کنند.

لازم به ذکر است نمایشگاه مذکور با همکاری اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ، ناحیه مقاومت بسیج ، سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها ، سازمان مردم نهاد آوای درون زندگی کویر ، انجمن سرو نگین بی همتای کویر، موسسه مردم نهاد ره آورد پویایی و موسسه مردم نهاد ایستگاه همدلی در محل بیت العباس از تاریخ 3 الی 6 آذرماه سال جاری با تعداد 50 غرفه در قالب صنایع‌دستی، فرآورده‌های لبنی، محصولات غذایی، محصولات فرآوری شده بخش کشاورزی، هنرهای دستی، کتاب و محصولات فرهنگی، دستاوردهای بسیج سازندگی و ...   برای بازدید عموم دایر است.

abarkoh 9abarkoh 3abarkoh 2abarkoh 1

۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید