اخبار

برای اولین بار در استان یزد افتتاح شد

اولین باشگاه کارآفرینان نوجوان در هفته جهانی کارآفرینی

اولین باشگاه کارآفرینان نوجوان در هفته جهانی کارآفرینی
در چهارمین روز از هفته جهانی کارآفرینی اولین باشگاه کارآفرینان نوجوان یزد با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، مدیر کل و مدیر کارآفرینی و اشتغال این اداره کل و جمعی از کارآفرینان و دانش آموزان مقطع تحصیلی دبیرستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در این مراسم محمد حسین ریاحی با بیان اینکه ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی در میان مردم از جمله دانش آموزان می تواند مهارت وانگیزه خلاقیت آن ها را پرورش دهد گفت: با پرورش خلاقیت، دنیای پیرامون ذهن افراد نسبت به خلق ایده ای نو و استقلال اقتصادی و کسب موفقیت دگرگون می شود.

مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان یزد نقش نهادهای علمی آموزشی و پرورشی را بسیار حیاتی دانست و افزود: باید از همه توان و ظرفیت اساتید، نخبگان و مسئولان در ایجاد، بسط و گسترش نهضت ملی کارآفرینی استفاده کرد تا بتوان این فرهنگ متعالی نهادینه کنیم.

وی هدف از افتتاح این باشگاه را تقویت نگرش کارآفرینانه کودکان و نوجوانان، افزایش خلاقیت و نوآوری، عزت نفس، میل به موفقیت، تغییر روش تدریس متناسب با مبانی کارآفرینی برای کودکان و ... دانست.

گفتنی است در ادامه این مراسم جمعی از کارآفرینان نمونه استان به بیان تجربیات، دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۳
روابط عمومی اداره کل |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید