اخبار

نمایشگاه مشاغل خانگی و کسب و کارهای خرد در ابرکوه راه اندازی شد

نمایشگاه مشاغل خانگی و کسب و کارهای خرد در ابرکوه راه اندازی شد
اولین نمایشگاه مشاغل خانگی و کسب و کار‌های خرد شهرستان ابرکوه با بیش از 40 غرفه شامل صنایع دستی و محصولات غذایی خانگی برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه، ناصر زارع در آیین افتتاح این نمایشگاه گفت: هدف از برپایی این نمایشگاه ترویج فرهنگ کار، حمایت از تولیدات داخلی، حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه و کمک به اقتصاد خانوارها از محل فروش محصولات و بازاریابی، ترغیب افراد بیکار جهت روی آوردن به کارآفرینی و رونق مشاغل خانگی است.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ابرکوه ادامه داد: برپایی این نمایشگاه‌ها همچنین سبب شناسایی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های گروه‌های هدف و فراهم کردن بستر مناسب برای معرفی و عرضه محصولات غرفه داران می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر  بحث ارتقاء و توانمندسازی بانوان خانه‌دار دارای اهمیت خاصی است تا بتوانندبرای فروش محصولات تولیدی خود  به بازار وصل شوند که یکی از این راه‌ها، برگزاری نمایشگاه‌های مختلف فصلی ومحلی در طول سال است

این مقام مسئول شهرستان ابرکوه با بیان اینکه ترویج و نهادینه کردن تولیدات و مشاغل خانگی موجب رونق کارآفرینی در جامعه می شود، افزود: بها دادن به مشاغل خانگی و حمایت از کسب و کار‌های کوچک از مهمترین راهکار‌های اقتصاد مقاومتی در این برهه زمانی است.

زارع تصریح کرد: علاقمندان می‌توانند برای بازدید و خرید محصولات نمایشگاه مشاغل خانگی و کسب و کار‌های کوچک ابرکوه، از روز یکشنبه تا چهارشنبه ( 3 الی 6 آذر ماه 98) به محل بیت العباس واقع در خیابان نظامیه مراجعه کنند.

۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید