اخبار

شاکرمی در بازدید از پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات ایمنی، بهداشت محیط کار و آتش نشانی :

باید از ورود و توزیع تجهیزات ایمنی و بهداشت کار غیراستاندارد به کشور جلوگیری شود

باید از ورود و توزیع تجهیزات ایمنی و بهداشت کار غیراستاندارد به کشور جلوگیری شود
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : باید برای توسعه کسب و کارهای داخلی از ورود و توزیع تجهیزات ایمنی و بهداشت کارغیراستاندارد به کشور جلوگیری شود .
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، "حاتم شاکرمی "در بازدید از پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات ایمنی، بهداشت محیط کار و آتش نشان با اشاره به پیشرفت های خوب  در ساخت و تولید تجهیزات ایمنی و حفاظت فنی در کشور افزود : برای رقابت با محصولات خارجی باید نخست استانداردهای معتبری برای تولید و ساخت این قبیل محصولات در کشور فراهم شود .
رییس شورای عالی حفاظت فنی با تاکید بر این موضوع اضافه کرد :  ایمنی و جان کارگران وابسته به تجهیزات ایمنی استاندارد است و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از توسعه فضای کسب و کاردر این بخش حمایت می کند.
شاکرمی، با تاکید بر اهمیت تجهیزات استاندارد در پیشگیری از حوادث ناشی از کار در خصوص ارتقای شاخص های ایمنی و حفاظت فنی گفت:  نخست باید شرایط ایمن در محیط کار را به نحوی فراهم آورد که پتانسیل ایجاد حادثه به حداقل برسد و سپس با اقدامات کنترلی بر تامین ایمنی محیط کار نظارت کرد.
وی افزود: وسایل و تجهیزات کار استاندارد به عنوان رکن ارتقای ایمنی کار محسوب می شود و این موضوع با رویکرد بهره مندی از تکنولوژی ایمن بسیار با اهمیت است و باید به آن توجه ویژه داشت.
گفتنی است در این بازدید ،  معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از چند محصول ایمنی در حوزه سیستم های اعلام و اطفای حریق که برای نخستین بار در کشور ساخته و عرضه شده است رونمایی کرد .
۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید