اخبار

صادقی فر در پیامی به تیم ملی فوتبال 5 نفره نابینایان:

حمایت از معلولین جزء دغدغه های اصلی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی است/ حل مشکل اشتغال و حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتبال نابینایان در دستور کار قرار گرفت

حمایت از معلولین جزء دغدغه های اصلی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی است/ حل مشکل اشتغال و حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتبال نابینایان در دستور کار قرار گرفت
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به تیم ملی فوتبال 5 نفره نابینایان گفت: حمایت از معلولین همواره جزو دغدغه های اصلی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده و هست و دستور مأکد ایشان برای حل مشکل اشتغال و حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتبال نابینایان در دستور کار وزارتخانه قرار گرفت.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ، ابراهیم صادقی فر در پیامی اعلام کرد: پیروزی غرورآفرین تیم ملی فوتبال 5 نفره نابینایان در مسابقات قهرمانی آسیا به عنوان نائب قهرمان و صعود به مسابقات پارالمپیک توکیو ٢٠٢٠  مایه مباهات، سربلندی، شادی و شعف همه ایرانیان بویژه جامعه ورزش دوستان و ورزشکاران شد.

در ادامه آمده است: 
حمایت از معلولین همواره جزو دغدغه های اصلی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده و هست و دستور مأکد ایشان برای حل مشکل اشتغال و حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتبال نابینایان در دستور کار وزارتخانه قرار گرفت. بدون شک کسب این جایگاه ارزشمند از توانمندی، غیرت و تعصب قهرمانان دلاور کشورمان، وجود کادر فنی پر تلاش و مجرب، وفاق و همدلی، ثبات مدیریت و هم‌چنین برنامه‌ریزی مطلوب صورت گرفته از سوی مسئولین فدراسیون است.
صادقی فر در پایان تاکید کرده است: این موفقیت ارزشمند و پرافتخار را به ملت شریف ایران، جامعه ورزشی و بازیکنان، مربیان و دست‌اندرکاران تیم ملی فوتبال نابینایان تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون تلاشگران عرصه سلامت و ورزش را از خداوند منان خواستارم.

۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۸
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید