اخبار

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در آئین تکریم و معارفه معاون امور اقتصادی ، معاون توسعه مدیریت و منابع و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی:

موضوعات باید رو در رو و شفاف با مردم در میان گذاشته شود / شنیدن صدای مخاطبان و ارتباط روشن و مستقیم با گروه های هدف ضروری است

موضوعات باید رو در رو و شفاف با مردم در میان گذاشته شود / شنیدن صدای مخاطبان و ارتباط روشن و مستقیم با گروه های هدف ضروری است
آئین تکریم و معارفه معاون امور اقتصادی ، معاون توسعه مدیریت و منابع و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی عصر امروز شنبه سیزدهم مهر با حضور "محمد شریعتمداری " وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و در محل این وزارتخانه برگزار شد .
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، "محمد شریعتمداری " در این نشست با اشاره به اهمیت و ضرورت اطلاع رسانی صحیح  به مردم گفت : فعالیت های فراوانی در وزارتخانه انجام می شود که باید درخصوص آن ها  اطلاع رسانی صحیح و مناسبی به جامعه مخاطب داشته باشیم .
شریعتمداری،  حضور موثر و تاثیر گذار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی را  در مجامع اقتصادی مختلف جهت  تصمیم سازی لازم و مهم دانست و تاکید کرد: موضوعات باید رودر رو و شفاف با مردم در میان گذاشته شود .
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه این وزارتخانه زیر مجموعه های گسترده ای دارد تاکید کرد: باید بین این مجموعه های بزرگ ، هم افزایی و همگرایی بیشتر ایجاد شود.
وی ادامه داد : مهم این است که مدیران بتوانند در کنار هم و با هم اندیشی و هم افزایی ، برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده و رفع نواقص تلاش کنند.
شریعتمداری افزود: شنیدن صدای مخاطبان و ارتباط روشن و مستقیم با گروه های هدف امری ضروری است و باید در تصویب هر بخشنامه در هر حوزه حتما نظر مخاطب اصلی آن حوزه نیز استخراج گردد.
وزیر تعاون  ،کار و رفاه اجتماعی  برضرورت و اهمیت تحلیل و ایجاد محتوا در حوزه اطلاع رسانی به جامعه مخاطب تاکید کرد .
وی ، معاونت توسعه مدیریت منابع را نیز دارای جایگاهی مهم دانست .
میرزایی، معاون امور اقتصادی در این نشست  تجلی عقلانیت ، کارآمدی ، شفافیت و سلامت درارتباط با مردم را بسیار مهم دانست  و گفت: ما باید مدافع منافع گروه های بی صدا باشیم . 
پناه، معاون توسعه مدیریت و منابع نیز اشاره کرد : امروز در عصر دانایی به سر می بریم، دانش سرمایه اصلی حکومت هاست و نگاه ما به مسائل باید نگاه دانشی باشد . 
" شمس " ، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی نیز در این نشست گفت :  روابط عمومی باید بتواند نیازها را شناسایی و اولویت ها را لحاظ کند . استخراج اولویت ها نیز باید با نیازهای سازمان تطابق داشته باشد .
وی تصریح کرد: روابط عمومی  امروزه دیگر مانند گذشته ساده  و خطی نیست و با حضور شبکه های اجتماعی و ظهور و فراگیر شدن پدیده "شهروند خبرنگاری" نیازمند تغییرات فراوان است .
گفتنی است طی احکام جداگانه ای از سوی محمد شریعتمداری  "حجت اله میرزایی " به عنوان  معاون امور اقتصادی ، "غلامرضا پناه " بعنوان معاون توسعه مدیریت و منابع و" حامد شمس "  به عنوان رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی منصوب شدند.
در این نشست همچنین از تلاش ها و زحمات "علی سرزعیم "، "نصرالله بازوند " و " روزبه کردونی " قدردانی شد.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۳
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید