اخبار

وزیرتعاون ،کار و رفاه اجتماعی در دیدارصمیمی با فرزندان شاهد وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی :

حمایت از شفافیت و جوان سازی بخش های مدیریتی کشور ازاصول و اهداف انقلاب اسلامی است / شهدا چراغ هدایت هستند

حمایت از شفافیت و جوان سازی بخش های مدیریتی کشور ازاصول و اهداف انقلاب اسلامی است / شهدا چراغ هدایت هستند
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در دیدار و گفت و گوی صمیمانه با فرزندان شاهد وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی گفت : مبارزه با فساد و دفاع از اصول و ارزش های انقلاب اسلامی ، سیاسی بازی نیست و حمایت از شفافیت و جوان سازی بخش های مدیریتی کشور ازاصول و اهداف انقلاب اسلامی به شمار می رود .
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی "محمدشریعتمداری " این دیدار را موجب برکت بیشتر در تمام امور وزارتخانه دانست و گفت : به تعبیر امام راحل  ، شهدا چراغ هدایت هستند و  مسیری را هموار کردند که جامعه بتواند در جهت رشد و تعالی حرکت کند. 
وی تاکید کرد : جنگ ما حق طلبانه و برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی بود و در طول تاریخ دفاع مقدس  ،شهدای ما جزء مظلومان تاریخ هستند . 
وزیر تعاون ، کارورفاه اجتماعی اشاره کرد : هنوز انقلاب در آغاز راه خود بود که  جنگی را به کشور تحمیل کردند اما رزمندگان با کمترین تجهزیات و در برابر دشمن ایستادگی کرد . 
شریعتمداری افزود : درهشت سال دفاع مقدس خلوص نیت حرف نخست را می زد و باید در دفاع از انقلاب اسلامی وارزش های آن ایستادگی کرد . 
وزیر تعاون ، کارورفاه اجتماعی در پاسخ به سخنان صمیمانه فرزندان شاهد این وزارتخانه یاد آورشد : جوانان امروز اهل معامله و تعارفات نیستند بلکه به دنبال ایده های نوین و شفاف سازی هستند و باید شرایطی را فراهم کنیم که به اصول اخلاقی انقلاب بازگردیم . 
وی با اشاره به گستردگی وظایف در وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی تصریح کرد : باید با کمک یکدیگر به مسیر پیشرفت جامعه دست پیدا کنیم . 
وزیر تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد : فرزندان شاهد می توانند با روحیه انقلابی خود گام هایی قوی برای پیشرفت کشور بردارند . 

گفتنی است در این دیدار چند ساعته که در این سال ها  برای نخستین بار میان فرزندان شاهد وزارت تعاون  ، کار و رفاه اجتماعی و وزیر انجام  شد تک تک حاضران درددل های خود را صمیمانه با شریعتمداری در میان گذاشتند و وزیر تعاون  ، کار و رفاه اجتماعی به تک تک سخنان از دل بر آمده  فرزندان شهید پاسخ گفت .

۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۹
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید