اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس
محمد حسین ریاحی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد با صدور پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، ریاحی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، طی پیامی فرارسیدن این هفته را به مردم شهیدپرور استان، خصوصاً جامعه کار و تولید تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

"هشت سال دوران دفاع مقدس، یادآور رشادت‌ها و پیروزی ایثارگران مؤمن و اتحاد ملت شریفی است که در راه استقلال، آزادی و ارزشهای اسلامی از جان خود در برابر قدرتهای مستکبر گذشتند و دشمن پلید را از خطه سبز خود بیرون راندند تا آینده ی این کشور را در امنیت و آرامش تضمین کنند.

رساترین واژه در قاموس مقاومت و ایستادگی ملت قهرمان ایران دفاع مقدس است که بیش از هر چیز نشان از وحدت ملی و التزام جمعیِ ایرانیان به حفظ منابع و مرزها و سرمایه‏ های ملی بوده که با نثار خون پاک فرزندان این مرزو بوم و ایثار و مجاهدت های مثال زدنی آنها جاودانه شد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس، که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به مردم شهیدپرور و همیشه درصحنه استان، خصوصاً جامعه کار و تولید و تعاونگران تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق ادامه راه شهیدان جنگ تحمیلی را برای خود و همگان مسألت می نمایم."

۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید