اخبار

بازدید رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه از کارخانه کاشی آرین سرام در هفته تعاون

بازدید رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه از کارخانه کاشی  آرین سرام در هفته تعاون
رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ابرکوه به همراه بازرس کار و کارشناسان اشتغال و امور اجتماعی و تعاون این اداره از کارخانه آرین سرام و خط تولید آنها بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این کارخانه قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه، ناصر زارع روز چهارشنبه در جریان بازدید از کارخانه‌ تولید کاشی و سرامیک آرین سرام ابرکوه با بررسی مسائل و نیازهای آنها ضمن قدردانی از سرمایه گذار این کارخانه گفت: جذب نیروهای تحصیل کرده بومی جزو خواسته‌های مردم و مسئولان محلی است.

وی اظهار کرد: نخستین انتظار از استقرار صنایع و واحدهای تولیدی در یک منطقه، تاثیر بر بهبود وضعیت شغلی در آن منطقه است که این موضوع با اولویت بکارگیری نیروهای بومی ممکن می شود.

ایشان با اشاره به اینکه باید از ظرفیتهای بخش خصوصی استفاده شود افزود: باید برنامه‌ریزیها و سیاستگذاری‌ها به گونه‌ای باشد تا تعامل لازم در چارچوب قوانین و مقررات، بین نهادهای دولتی و سرمایه گذاران بخش خصوصی در جهت تشویق سایر سرمایه گذاران برای رشد و توسعه شهرستان و همچنین ایجاد اشتغال و ریشه کنی فقر برقرار شود.

وی ادامه داد: باید در شرایط فعلی که محدودیت های بسیاری در واحدهای اقتصادی و صنعتی کشور وجود دارد تمام توان و تمرکز خود را بر ارائه راهکارهای داخلی معطوف نمود تا محصولات با کیفیت تولید و به بازار عرضه شود.

در پایان نکات لازم در زمینه بازرسی، امور اجتماعی و اشتغال به خصوص استفاده از طرح کارورزی و مشوق بیمه ای به مدیرعامل شرکت یادآوری شد و از خانه بهداشت کارگری و نمازخانه این شرکت نیز بازدید به عمل آمد.

لازم به ذکر است شرکت کاشی آرین سرام ابرکوه در حال حاضر با ظرفیت تولید روزانه 20 هزار متر مربع  کاشی و سرامیک زمینه اشتغال 300 نفر را فراهم نموده است.

۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید