اخبار

دیدار تعاونگران شهرستان ابرکوه با امام جمعه به مناسبت هفته تعاون

دیدار تعاونگران شهرستان ابرکوه با امام جمعه به مناسبت هفته تعاون
به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون و همزمان با روز تعاون، ریاست و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه به همراه برخی مسئولین شهرستان و نمایندگان شرکتهای تعاونی با امام جمعه این شهرستان حجت الاسلام حسینی دیدار نمودند .

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ابرکوه، در این دیدار ناصر زارع به بیان گزارش عملکرد اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی بویژه در بخش تعاون پرداخت و ضمن بیان مزیت های بخش تعاون بر ترویج فرهنگ تعاون خاصه از طریق معرفی و ارائه نمونه های موفق و کارآمد تعاونی در شاخصه های مختلف اقتصادی تاکید نمود.

رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ابرکوه با بیان اینکه دغدغه بزرگ مسئولین و بخصوص مقام معظم رهبری موضوع بیکاری جوانان است، خواستار توجه تعاونیها به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود شهرستان شد و خاطرنشان کرد: باید به خودمان اتکاء نمائیم و با وحدت و همدلی و جذب سرمایه گذاران در حوزه های مختلف تلاش نمائیم بخشی از مشکلات را مرتفع نمائیم.

در ادامه حجه الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان ابرکوه ضمن تبریک این هفته و اشاره به جایگاه بخش تعاون در اقتصاد کشور پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،  آموزه‌های دین مقدس اسلام و قرآن کریم را از منابع و پشتوانه‌های فرهنگ کار جمعی بیان کرد و از آن بعنوان ابزاری در جهت تحقق آرمانهای نظام اسلامی و حقوق اساسی ملت دانست.

ایشان مسئله اقتصاد و معیشت مردم را از مسائل مهم و زیربنایی جامعه خواند و افزود: دین مبین اسلام  همواره بر امر تعاون تاکید دارد اما متاسفانه در جامعه ما روح تعاون کمرنگ است.

وی با موثر خواندن نقش تعاونی ها در ایجاد اشتغال، باروری استعدادهای علمی و توانمندی‌های مهارتی، توجه ویژه به این بخش را از سوی دستگاه های حمایتی خواستار شد.

در پایان تعدادی از تعاونگران به بیان دیدگاهها و مشکلات بخش تعاون  پرداخته و خواستار حمایت جدی دستگاههای دولتی و امام جمعه  از بخش تعاون شدند.

۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید