اخبار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

بافق به سه راه مواصلاتی ملی کشور تبدیل شد/کاهش 164 کیلومتری مسیر بافق به بندرعباس

بافق به سه راه مواصلاتی ملی کشور تبدیل شد/کاهش 164 کیلومتری مسیر بافق به بندرعباس
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ضرورت دسترسی به راه‌های مواصلاتی گفت: با بهره برداری از محورهای بافق به رفسنجان و بافق به ساغند، این شهرستان به سه راه مواصلاتی ملی در کشور تبدیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «محمد شریعتمداری» در آیین افتتاح محور بافق به رفسنجان اظهار کرد: جاده بافق به رفسنجان مورد نیاز مردم استان و شهرستان و البته منطقه است.

وی در خصوص تامین اعتبار احداث این جاده که بخشی از این اعتبارات از شرکت سازمان توسعه ایمیدرو و بخشی هم از اعتبارات عمومی تامین شده است، بیان کرد: 31 کیلومتر از این مسیر، بهره برداری شده است که موجب کوتاه تر شدن 164 کیلومتری مسیر بافق به بندر عباس خواهد شد.

شریعتمداری با اشاره به افتتاح مسیر بافق به ساغند عنوان کرد: این محور مواصلاتی نیز با همت سنگ آهن مرکزی با تامین امکانات، به طول 64 کیلومتر به بهره برداری خواهد رسید.

مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: بافق با بهره برداری از این محورها به سه راه مواصلاتی ملی در کشور تبدیل شده و از آن بن بستی که در گذشته از حیث جاده‌ای در این منطقه وجود داشته، خارج گردیده است.

۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۹
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید