اخبار

بازدید فرماندار و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز از چهار واحد تولیدی به مناسبت هفته دولت

بازدید فرماندار و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز از چهار واحد تولیدی به مناسبت هفته دولت
در پنجمین روز از هفته دولت بازدید از چهار واحد تولیدی تحت پوشش با حضور مسئولین شهرستان مهریز صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز به مناسبت گرامیداشت هفته دولت  بازدید از چهار طرح تولیدی در شهرستان مهریز با حضور زارع زاده  فرماندار، دهقانی زاده مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز و جمعی از کارشناسان انجام شد.

در این بازدید فرماندار مهریز ضمن بازدید از واحدهای تولیدی مربوطه، هدف از این بازدید را نظارت و بررسی مسائل واحدهای تولیدی و برطرف نمودن مشکلات آن مطرح نمود و گفت: ما باید در هر پست و مقامی که هستیم  و تا زمانی که زنده ایم بتوانیم خدمتگزاران واقعی و صادق برای مردم جامعه باشیم، و مسئولین باید دغدغه اصلیشان خدمت به مردم و حل مشکلات به مردمی باشدکه شایسته خدمت هستند.

در حاشیه این بازدید امیر عباس دهقانی زاده مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان، ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از رونق تولید گفت: امروز مهمترین مسئله ،ایجاد اشتغال موثر برای جوانان است که از اهم اولویتهای کشور محسوب می گردد و ما مسئولین با تاثی از شهیدان رجایی و باهنر می بایست در جهت نیل بدان از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

در طی این برنامه مسئولین از روند راه اندازی و تولید درخطوط واحدهای تولیدی بازدید بعمل آورده و از نزدیک با مسائل و مشکلات این واحدهای آشنا و به تبادل نظر پرداختند.

۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید