اخبار

صادقی فر در افتتاحیه سومین جشنواره ورزشی کارگران انزلی : محور تمام برنامه‌های جشنواره ورزشی کارگران خانواده است

صادقی فر در افتتاحیه سومین جشنواره ورزشی کارگران انزلی : محور تمام برنامه‌های جشنواره ورزشی کارگران خانواده است
سومین جشنواره رفاهی، تفریحی، ورزشی و خانوادگی کارگران کشور باحضور" ابراهیم صادقی فر " معاون فرهنگی ، اجتماعی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مسئولان استان گیلان برگزار شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون  ، کار و رفاه اجتماعی ، سومین جشنواره رفاهی، تفریحی، ورزشی و خانوادگی کارگران کشور در اقامتگاه فرهنگی و ورزشی کارگران کشور واقع در سنگاچینِ بند انزلی در حال برگزاری است.
در افتتاحیه این جشنواره  صادقی فر، که حامل پیام " محمد شریعتمداری "  وزیر تعاون  ،کارورفاه اجتماعی  به این جشنواره بود، گفت: تلاش کردیم برنامه‌های متنوعی را در این جشنواره بگنجانیم. محور تمام این برنامه‌ها خانواده است. در شرایط فعلی، اوضاع خانواده‌ها به شدت تحت تاثیر حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی است.
صادقی فر، افزود: از این رو در برگزاری این جشنواره تلاش کرده‌ایم که خانواده‌های کارگری را به دورهم جمع کنیم. در این جشنواره خانواده‌ها دور هم در فضایی فرهنگی و مناسب زیست جمعی را تجربه و ورزش می‌کنند تا به نشاط دست یابند.
معاون فرهنگی ، اجتماعی وزیرتعاون ، کارورفاه اجتماعی افزود: راه مقابله با آسیب‌های اجتماعی کنار هم بودن و تنها نباید سرپرست خانواده تفریح کند؛ بلکه تمام اعضای خانواده باید از این فرصت بهره مند شوند.
علیزاده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان  نیز در این مراسم  گفت: کارگران و خانواده‌های آنها ۵۰ درصد از جمعیت استان گیلان را تشکیل می‌دهند.
وی افزد: در ۷ شهرستان این استان، ۹ مجموعه ورزشی داریم. از این ظرفیت بهره گرفته‌ایم و تاکنون ۲۱ تیم کارگری را به مسابقه‌های ملی اعزام کرده‌ایم.
در ادامه " فرزاد حیدری " ، مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی  با ذکر اینکه کارگران و خانواده‌های آنها باید برای بهره‌مندی از امکانات ورزشی و تفریحی از وزارت کار مطالبه‌گری کنند، گفت: آقای شریعتمداری دستور داده‌اند که امکانات لازم را برای ورزش و تفریح کارگران و خانواده‌های آنها مهیا کنیم. از این رو در سطح استانی، منطقه‌ای و ملی برنامه‌های متنوعی را تدارک دیده‌ایم.
۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۰۴
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید