اخبار

پیام تبریک مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد بمناسبت آغاز هفته تعاون

پیام تبریک مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد بمناسبت آغاز هفته تعاون
محمد حسین ریاحی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با عرض تبریک به مناسب روز ملی تعاون، اظهار داشت: اقتصاد تعاونی، فرصتی برای رونق تولید، اشتغالزایی و تقویت همدلی و همکاری در جامعه است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان یزد، محمد حسین ریاحی در پیامی به همین مناسبت گفت:

تعاونی ها در فرآیند رشد و تعالی اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی جامعه تأثیر بسزایی دارند تا آنجائی که در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به صورت گسترده به آن پرداخته شده است. اصل 44، مهم ترین اصلی است که در قانون اساسی در مورد تعاونی ها آمده است که در آن به طور مشخص، تعاون را یکی از بخش های سه گانه نظام اقتصادی جمهوری اسلامی ایران معرفی می کند.

بدیهی است با کسترش فرهنگ تعاون، وحدت وهمدلی در جامعه حاکم و ابتکارها و خلاقیت ها پدیدار می گردد و جامعه از آسیب دشمنان مصون می ماند به همین علت، صرف نظر از مزایا و ارزش های اقتصادی که در فلسفه وجودی تعاونی ها نهفته است جنبه های معنوی و اجتماعی و آثار سازنده ای که تعاونی ها در بهبود وضع اخلاقی و تربیتی و تغییر افکار و اندیشه های افراد دارند باید مورد توجه قرار گیرد.

ضمن تبریک و گرامیداشت روز تعاون به تمامی دست اندرکاران و متولیان خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی که احیاگر ارزشهای والای تعاون در نظام کشور می باشند، از خداوند متعال توفیق روز افزون این خانواده بزرگ را مسألت دارم و روز تعاون و شروع هفته تعاون را به شما تبریک عرض می کنم.

۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۷
روابط عمومی اداره کل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید