اخبار

ریاحی در نشست تکریم از بازنشستگان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد عنوان کرد:

بازنشستگان مهمترین سرمایه‌های اجتماعی هستند

بازنشستگان مهمترین سرمایه‌های اجتماعی هستند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسمی که به مناسبت هفته خانواده و تکریم بازنشستگان برگزار شد، با جمعی از بازنشستگان این اداره کل دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، در این مراسم که با حضورجمعی از بازنشستگان این اداره کل برگزار شد محمد حسین ریاحی ضمن تبریک هفته دولت گفت: بازنشستگان مهمترین سرمایه‌های اجتماعی هستند که مدت زیادی از بهترین سال‌های عمر خود را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی گذرانده اند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد استفاده از تخصص، تجربه و توانایی بازنشستگان در امور مختلف بسیار مفید دانست و خاطر نشان کرد: تجربه بازنشستگان می تواند به عنوان پتانسیل‌های موجود در کنار جوانان ساعی و پرانرژی، نتیجه‌ای مطلوب را به ارمغان آورد؛ بر همین اساس باید بیش از پیش با تعامل هر چه بهتر با این سرمایه‌های اجتماعی، از تجارب و نقطه نظرات ارشادی بازنشستگان بهره مند شده و مسائل و مشکلات موجود را به بهترین نحو، حل و فصل کنیم.

وی در پایان از زحمات چندین ساله همکاران بازنشسته این اداره کل که در راه رسیدن به اهداف مجموعه خالصانه تلاش کردند، تقدیر کرد.

تکریم بازنشستگان 4تکریم بازنشستگان 9تکریم بازنشستگان 8تکریم بازنشستگان 7تکریم بازنشستگان 6

۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۶:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید