اخبار

فراخوان چهاردهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش

فراخوان چهاردهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش
ثبت نام در چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش استان یزد آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، "عباس امراللهی" با اعلام این خبر گفت: دفتر امور فرهنگی وزارت متبوع در نظر دارد چهاردهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم جامعه کار و تلاش کشور را در سال جاری برگزار نماید.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد ثبت نام خانواده کارگران و کارفرمایان را در این مسابقات بلامانع دانست و تصریح کرد: شرکت در مسابقات صرف داشتن دفترچه بیمه تامین اجتماعی برای هر فرد نیست و تمامی کارگران، کارفرمایان، تعاونگران، افراد تحت پوشش خدمات بهزیستی و تأمین اجتماعی و خانواده های محترم ایشان که سن آنها بالاتر از 15 سال می باشد، امکان ثبت نام را دارند.

وی افزود: این مسابقات در رشته های  قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ کل، حفظ 20جزء، حفظ10جزء و مفاهیم در دو بخش خواهران و برادران برگزار و نفرات برتر به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

امراللهی زمان برگزاری مرحله استانی مسابقات را مهر ماه اعلام کرد و اظهار داشت: علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر از روز 5 شهریور به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مربوطه مراجه نمایند.

گفتنی است آخرین مهلت ثبت نام در این دوره از مسابقات قرآن کریم پایان شهریور ماه 98 می باشد.

۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید