اخبار

محمد حسین ریاحی در حاشیه بازدید از یک طرح اشتغال روستایی عشایری عنوان کرد:

ایجاد اشتغال از اهداف پرداخت تسهیلات طرح های اشتغالزا به شمار می رود

ایجاد اشتغال از اهداف پرداخت تسهیلات طرح های اشتغالزا به شمار می رود
همزمان با هفته دولت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به همراه مدیران کارآفرینی و اشتغال و تعاون این اداره کل و سرپرست اداره شهرستان اشکذر از شرکت اسفنجرد یزد بازدید و از نزدیک با نحوه فعالیت شرکت آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، محمد حسین ریاحی در حاشیه بازدید از شرکت اسفنجرد گفت: این شرکت با دریافت مبلغ 27 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی از محل منابع اشتغال روستایی و عشایری زمینه اشتغال تعداد 40 نفر بطور مستقیم و تعداد 80 نفر بطور غیر مستقیم را فراهم نموده است.

وی افزود: مینی دامپر و دستگاه کارالودر از تولیدات اصلی این شرکت محسوب می شود که با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته، مهندسین جوان و نیروی کار ماهر در حال فعالیت می باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد ایجاد اشتغال را از اهداف اصلی طرح های استغالزا عنوان کرد و گفت: تسهیلات اشتغالزای روستایی و عشایری با هدف حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار می گیرد.

این مقام مسئول استانی خاطرنشان کرد: متقاضیان و صاحبان صنایع که می توانند با ارائه طرح های مناسب در مناطق روستایی و عشایری اشتغال ایجاد کنند و در موارد خاص شرکت های پیشرو که نقش ساماندهی زنجیره محصولات و خدمات را ایفاء می نمایند، مشمول بهره مندی از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی خواهند شد.

گفتنی است شرکت اسفنجرد در حاجی آباد رستاق واقع در شهرستان اشکذر احداث شده است.

۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید